„Gliniarze” Wciągające śledztwa, silne emocje i nagłe zwroty akcji w 12. sezonie !

Podziel się:

fot.mat.pras/Polsat

Już za tydzień, 28 lutego o godzinie 17:00 w Polsacie startuje 12. sezon hitowych „Gliniarzy”! A w nim: psychopaci, porywacze, handlarze żywym towarem, narkotykowi bossowie czy nieuchwytni seryjni mordercy! To tylko niektórzy przestępcy, z którymi przyjdzie się zmierzyć śledczym z Centralnego Biura Policji.

Detektywi Nowak (Ewelina Ruckgaber), Berg (Charlotta Zielińska), Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Roguz (Piotr Mróz), Górski (Tomasz Skrzypniak) i Mazur (Arkadiusz Krygier) wspomagani przez swoich współpracowników znów staną oko w z groźnymi przestępcami. Czy w nowym sezonie wszyscy wyjdą cało z tej konfrontacji? To jednak nie wszystko! Do obsady dołączają nowe twarze – Magdalena Wojtacha oraz Ewa Ruckgaber! Nowe odcinki „Gliniarzy” od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie i Polsat Go.

W 12. sezonie „Gliniarzy” powrócą dobrze znani i lubiani detektywi, ale dołączą też do nich nowe postacie! Do akcji wkroczy nowa pani detektyw Agata Byczewska, w którą wcieli się aktorka Magdalena Wojtacha, a w życiu osobistym śledczej Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber) i jej narzeczonego Filipa Mory (Michał Hołub) ogromną rolę odegra jego mama Elżbieta Mora. To właśnie w jej roli wystąpi mamy Eweliny, Ewa Ruckgaber!

Prowadząc śledztwa bohaterowie serialu nieraz sami narażą się na niebezpieczeństwo. Już w pierwszym odcinku bezwzględny gang zagrozi wypoczywającemu na jachcie naczelnikowi wydziału Piotrowi Zarębskiemu (Dariusz Dłużewski). Czy detektywom uda się uratować swojego szefa, który chcąc rozpracować grupę przestępczą wejdzie w jej struktury?

Jaki los spotka rodzinę Krystiana (Tomasz Skrzypniak), na której życie będzie czyhać żądny zemsty na detektywie groźny gangster? Do czego posunie się Krystian chcąc ratować życie żony i syna? Czy detektyw Ewa Berg (Charlotta Zielińska) odnajdzie po latach morderców swojego młodszego brata?

W końcu, jakimi intencjami kieruje się nowa detektyw Agata Byczewska (Magdalena Wojtacha) i czy w związku z jej działaniami Kubie (Piotr Mróz) uda się oczyścić z zarzutów o złamanie procedur i wrócić na komendę? To tylko niektóre pytania, które dotyczą znanych i lubianych bohaterów serialu.

Jedno jest pewne, w 12. sezonie „Gliniarzy” widzowie jak zawsze mogą oczekiwać na wiele wciągających śledztw, a w nich: zaskakujących i nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin i bójek. Przed najlepszymi funkcjonariuszami policji szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? Przekonamy się od 28 lutego w Polsacie, od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:00 w Polsacie.

Wśród obsady 12. serii hitowego serialu Polsatu występują m.in.: Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz, Charlotta Zielińska, Monika Miller, Helena Chorzelska, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski i Przemysław Saleta. W 12. sezonie do obsady dołącza Ewa Ruckgaber i Magdalena Wojtacha. Producentem „Gliniarzy” jest Outset Films.

Nowy sezon serialu „Gliniarze” od 28 lutego, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie oraz Polsat Go!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.