NickiQueen

Podziel się:

Alicja Kolasińska to wokalistka występująca pod pseudonimem artystycznym Nicki. Jej przygoda z muzyką zaczęła się już od najmłodszych lat. Zajmując czołowe miejsca w licznych konkursach i festiwalach piosenki udowodniła, iż posiada słuch absolutny. Swój pięciooktawowy głos szkoliła u najlepszych instruktorów śpiewu w Polsce, m.in, u Elżbiety Zapendowskiej. Oprócz doskonalenia swojego głosu, artystka uczęszczała na lekcje gry na instrumentach takich jak skrzypce, pianino czy gitara. Mimo, iż po szkole średniej zdecydowała się ukończyć Akademię Obrony Narodowej w Warszawie, ostatecznie postanowiła podbić polską scenę muzyki Dance i Disco Polo.

Nicki, jako muzyczne odkrycie roku, na pewno nie raz zszokuje wszystkich fanów swoimi niebanalnymi i oryginalnymi pomysłami. Każdy jej koncert to przygotowany na najwyższym poziomie show, w którym to energiczna i urocza Nicki porwie każdego do wspólnej zabawy. Oprócz pięknej i charyzmatycznej wokalistki, na scenie podziwiać można wspaniałą oprawę efektów specjalnych, a także profesjonalnych tancerzy. Jej nowy solowy projekt to z pewnością prawdziwy smaczek dla wszystkich fanów muzyki Dance i Disco Polo.

Chcesz zorganizować koncert NickiQueen?  zadzwoń    604 349 905;   728 801 721    lub  napisz:   biuro@agencjaluxart.com
(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.