Ninja Warrior Polska po przerwie wraca do Polsatu

Podziel się:

  Ninja Warrior Polska  fot.Polsat

Po kilkumiesięcznej przerwie głodni sportowej rywalizacji zawodnicy wracają na tor Ninja Warrior Polska! Czy ten sezon okaże się dla któregoś z nich szczęśliwy i zaprowadzi na sam szczyt niezdobytej dotychczas Góry Midoriyama? Jedno jest pewne w każdy wtorek o godz. 20:00 w Polsacie nie zabraknie sportowych emocji na najwyższym poziomie.

Ninja Warrior to światowy fenomen, który narodził się 25 lat temu w Japonii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód, który tworzą różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny. W każdym sezonie w programie bierze udział ponad 180 sportowców.  W tym gwiazdy specjalne, np. aktorzy, muzycy czy influencerzy.

Tak będzie i tym razem – w programie poza zawodnikami, którym kibicujemy od pierwszej edycji show pojawią się zupełnie nowe, głodne sukcesu twarze, jak i znani goście. Wśród nich aktorka Sonia Bohosiewicz, muzyk z zespołu Enej Jakub „Czapley” czy najsilniejszy Polak Mariusz Pudzianowski.

Formuła programu pozostaje niezmienna. Każdy odcinek „Ninja Warrior Polska” składa się z toru eliminacyjnego, wyścigu Power Tower oraz z toru półfinałowego.

 Power Tower – to przeszkody zawieszone na wysokości 12 metrów, sprawdzające siłę mięśni i… odwagę. Ściga się na nich dwóch zawodników z najlepszym czasem, którzy ukończyli tor eliminacyjny. Ten, kto wygra wyścig, dostaje złoty bilet – gwarancję udziału w finale z pominięciem etapu półfinałowego.

Ninja Warrior Polsk. Czterech najlepszych uczestników z każdego odcinka przechodzi do wielkiego finału.

Zwycięzca programu otrzymuje tytuł Wojownika Ninja oraz 150 000 złotych. Dotychczas w Polsce nikomu nie udało się ukończyć toru finałowego w wyznaczonym czasie i zdobyć nagrody głównej. – Czas szybko leci, a nasi zawodnicy dorastają na naszych oczach. Mam nadzieję, że w końcu doczekamy się zwycięzcy Ninja Warrior Polska! – mówi o 7. sezonie sportowego show komentator Łukasz „Juras” Jurkowski. – Spodziewam się, że ta siódemka okaże się szczęśliwa i ktoś wdrapie się na tę piekielnie trudną górę Midoryiama! – wtóruje mu Jerzy Mielewski.

 Do walki o tytuł pierwszego polskiego Ninja i nagrodę pieniężną w postaci 150 tys. złotych zagrzewać będzie niezastąpiona prowadząca Karolina Gilon oraz wspomniani komentatorzy Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski.

(źródło:Polsat)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.