„Ninja Warrior Polska” powraca! Ruszyły castingi do szóstej edycji

Podziel się:

Ninja Warrior Polska fot.Polsat

Ruszyły castingi do 6. sezonu „Ninja Warrior Polska” – programu, który uzależnia od pierwszej minuty zarówno uczestników, jak i widzów! Szukamy osób, które chcą zmierzyć się z arcytrudnym torem przeszkód, zawalczyć o tytuł pierwszego polskiego Wojownika Ninja i nagrodę główną 150 tysięcy złotych!

Czas na kolejną odsłonę show, które dostarcza widzom nie tylko rozrywki, ale też niepowtarzalnych sportowych emocji! Każdy kto nie boi się wyzwań i lubi aktywność fizyczną może zmierzyć się z legendarnym torem przeszkód.

Aby wystąpić w programienależy najpierw uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Tutaj przyda się nie tylko siła, koordynacja i skupienie, ale także spryt i determinacja! Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior!

Nie ważne czy jesteś amatorem czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną. Z torem Ninja Warrior zmierzyć może się każdy! Żeby wystąpić w programie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Mile widziane są także te osoby, którym kibicowaliśmy w poprzednich edycjach show.

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na www.ninjawarriorpolska.pl.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.