Nowa partnerka Kuby Wojewódzkiego?

Podziel się:

fot.pras TVN 

Znany dziennikarz TVN  Kuba Wojewódzki z nową partnerką ? Właśnie opublikował wpis u boku nieznajomej piękności:  A może rzucić wszystko i tutaj założyć rodzinę?

Kuba Wojewódzki budzi ogromne zainteresowanie czy to mediów , ale i tysiące jego fanów obesrwuje na co dzień życie gwiazdora , który bardzo często publikuje zdjęcia ze swojego życia prywatnego ,wypraw. Kuba praktycznie co roku na święta obiera kurs w odległe zakątki świata , niedawno zwiedził Miami, a obecnie przebywa w Panamie.

Nowa piekność Kuby Wojewódzkiego?

Minęło kilka miesięcy od rozstania  się z Renatą Kaczoruk , showman spotykał się również z dużo młodszą od siebie stylistką Malwiną Wędzikowską. Kuba Wojewódzki zaskoczył nas po raz kolejny prezentując się z piękną nieznajomą , narazie nie wiemy jaka  relacje łączą tę dwójkę. Ale możemy przypuszczać że jednak jest coś więcej niż przyjażn.

fot: instagram@kuba_wojewodzki_official

A może rzucić #wszystko i tutaj założyć rodzinę?#wesołychświą #kochajciesię #marrychristmas
Taki właśnie wpis pod zdjęciem możemy zobaczyć u Kuby Wojewódzkiego na Instagramie, a spora część jego fanów życzy mu zdrowia i szzcęścia. Czy właśnie zobaczyliśmy nową wybrankę znanego showmana?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.