Nowy serial „Będzie dobrze, kochanie” w TVP2. Znamy obsadę

Podziel się:

fot.TVP

Telewizja Polska zaprasza na nowy serial „Będzie dobrze, kochanie”, według pomysłu Bartosza Kubery i Krzysztofa Gurecznego, realizowany w nietypowej formie przypominającej połączenia wideo przez komunikatory internetowe. Od 23 kwietnia widzowie TVP2 śledzić będą losy młodej pary –­­­­ Justyny (Wiktoria Gąsiewska) i Artura (Filip Gurłacz). Emisja w czwartki i piątki o godz. 20:40 w Dwójce.

 

Serial „Będzie dobrze, kochanie” opowiada historię dwóch rodzin. Głównymi bohaterami są młodzi narzeczeni – Justyna (Wiktoria Gąsiewska) i Artur (Filip Gurłacz), którzy zaplanowany mieli ślub i huczne wesele, jednak epidemia pokrzyżowała ich plany. Jakby tego było mało Artur utknął w Australii. Wyjechał tam do pracy, miał wrócić do Polski na miesiąc przed ślubem… Narzeczeni boją się nie tylko tego, że nie wezmą ślubu, ale i tego, że nie zobaczą się przez długie miesiące. Walczą o to, by w końcu być razem. W tym dążeniu wspierają ich rodzice: Lilka, matka Justyny (Ilona Ostrowska), Waldek, ojciec Justyny (Jacek Lenartowicz) oraz Elżbieta, matka Artura (Dorota Chotecka) i Zygmunt, ojciec Artura (Tomasz Sapryk). Pomagać im będą także – babcia Justyny (Bożena Dykiel) i przyjaciółka Lilki, Ewa (Anna Dereszowska).

To pierwszy w Polsce, ze względu na pandemię koronawirusa, serial telewizyjny nagrywany bez klasycznych planów zdjęciowych. Będzie on realizowany w domach aktorów, którzy w swoich autentycznych wnętrzach i strojach wcielą się w postaci z serialu. Obraz w formie będzie przypominał połączenia wideo przez komunikatory internetowe. Autorami pomysłu są Bartosz Kubera – reżyser serialu i Krzysztof Gureczny, który wraz z Mirką Szawińską i Rafałem Skarżyckim są scenarzystami.

 

Serial „Będzie dobrze, kochanie” od 23 kwietnia, czwartek i piątek, godz. 20:40 w TVP2, dwaodcinki każdego dnia 20 odcinków po 13 minut.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *