Pierwsza miłość: Aleksandra Szwed w obsadzie!

Podziel się:

fot.

W 35O7. odcinku „Pierwszej miłości” do Wadlewa przyjeżdża Melisa (Aleksandra Szwed). Odwiedza Karolinę Kazanową (Elżbieta Romanowska) i Seweryna (Mirosław Kropielnicki). Twierdzi, że jest ciotką Bożydara, którego bardzo pragnie poznać. Zobaczcie pierwsze zdjęcia Aleksandry Szwed z planu „Pierwszej miłości”!

Zaniepokojona Kazanowa natychmiast kontaktuje się byłym kochankiem! James (Yaya Samake), który jest biologicznym ojcem Bożydara, nieco uspokaja Karolinę. Potwierdza, że Melisa to jego młodsza siostra, która przyjechała za nim do Polski. Dziewczyna studiowała w Łodzi, a potem już nie wróciła do Afryki. Obecnie pracuje w Gdańsku i zdaniem Jamesa do Wadlewa przyjechała tylko na weekend.

Aleksandra Szwed dołącza do obsady Pierwszej miłości_

Melisa od razu przypada do gustu Sewerynowi i synom Karoliny. Jednak Kazanowa nie pała sympatią do nowego członka rodziny i próbuje jak najszybciej pozbyć się ciotki Bożydara. Co na to Melisa? Wyjedzie czy zostanie w Wadlewie na dłużej? Jak potoczą się losy Karoliny Kazanowej i jej rodziny? Przekonamy się od 30 listopada w „Pierwszej miłości”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.