Piotr Kupicha lider zespołu „Feel” na torze „Ninja Warrior Polska”

Podziel się:

fot.Maciej Piorko

Jest właścicielem jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w polskim światku muzycznym. Przyjął zaproszenie do udziału w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”, nie do końca zdając sobie sprawę z tego, jakie wyzwania go czekają. Wrodzony optymizm nie opuszczał go do momentu wejścia na najsłynniejszy tor przeszkód… Czy Piotr Kupicha zasili elitarne grono Wojowników Ninja?

Mało kto wie, że Piotr Kupicha to wyśmienity wspinacz. Ma za sobą kurs wspinaczkowy w Tatrach Wysokich. Zamarła Turnia była dla niego najlepszą lekcją techniki i pokory. Przygodę ze wspinaczką zaczynał od ścianki na sali gimnastycznej, jednak szybko przeniósł się w plener. Jak sam przyznaje, każda wyprawa to dla niego nie tylko skok adrenaliny, ale też czas przemyśleń i rozmowy z samym sobą. Czy tego samego oczekiwał, przyjmując zaproszenie do udziału w „Ninja Warrior Polska”?

– Dostałem jasną informację, mam tutaj przyjechać i zrobić robotę. Więc ubrałem się ładnie jak na koncert i jestem! – mówi wokalista zespołu „Feel”. – Zostałem wkręcony i nie ma już odwrotu. Muszę wykorzystać swoje umiejętności wspinaczkowe, skałkowe i lekkoatletyczne, aby nie zaliczyć basenu przy pierwszej przeszkodzie!

Przygotowanie „wizualne” do programu nie uszło uwadze komentatorów. – W kategorii najlepiej ubranego uczestnika wszystkich edycji „Ninja Warrior Polska” wygrywa… Piotr Kupicha! – podsumował Łukasz „Juras” Jurkowski.

Jak wrodzony czar, zaliczony kurs wspinaczkowy i waga raczej „piórkowa” Piotra Kupichy sprawdzą się na torze Ninja Warrior, przekonamy się w najbliższy wtorek, 23 marca, o godz. 20:05 w Polsacie.

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.