Dawid Kwiatkowski uciekł z domu w wieku 13 lat

Podziel się:

fot.Jan Bogacz / TVP 

Trener „The Voice Kids” nie należał do najspokojniejszych dzieci. Na planie programu wokalista zdradził, że zdarzyło mu się uciec z domu.

W trakcie wielogodzinnych nagrań talent show z udziałem dzieci, trenerzy programu niejednokrotnie wspominali swoje dzieciństwo. Po występie jednej z uczestniczek Dawid wyznał, że mając 13 lat postanowił udać się w podróż bez wiedzy rodziców. 

Kiedyś uciekłem do Krakowa. Bardzo chciałem zwiedzieć to miasto i nie wiedzieć dlaczego rodzice nie pozwalali mi jechać pociągiem. Na dworcu odebrałem telefon od mamy, której powiedziałem, że jadę nad jezioro, a ona usłyszała głos “Pociąg z Gorzowa do Krakowa wjechał na peron…” – wspominał na planie „The Voice Kids” Dawid Kwiatkowski, którego samotna wycieczka ostatecznie nie doszła do skutku. 

Tuż po wyjawieniu sekretu sprzed lat młody artysta zakomunikował wszystkim zebranym w studiu, aby nigdy nie uciekali z domów, bo jest to bardzo niebezpieczne. 

Przypomnijmy, że w dzisiejszym odcinku „The Voice Kids” poznamy ostateczny skład drużyn Dawida, Cleo, Tomsona i Barona. W każdej z nich znajdzie się 18 uczestników, którzy zaśpiewają w Bitwach, drugim etapie programu.

(org.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *