TVN Turbo startuje z nową serią z Richardem Hammondem w roli głównej !

Podziel się:

fot.TVN

Uwielbiany przez widzów i wielokrotnie nagradzany, brytyjski prezenter Richard Hammond poprowadzi nowy program na antenie TVN Turbo! „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” to spektakularna seria inżynieryjna, której twórcy odkrywają tajemnice  największych na świecie konstrukcji i maszyn. Jakie sekrety kryją najbardziej rozpoznawalne megastruktury ? Co sprawia, że wielkie budowle wytrzymują niespodziewane zmiany pogody i niebezpieczne zjawiska klimatyczne? Kto stoi za najbardziej odważnymi projektami XXI wieku? Premiera nowego programu już 11 lutego!  

Od najdłuższego tunelu kolei podziemnej, do statku towarowego wielkości czterech boisk do piłki nożnej – nowa seria Richarda Hammonda pokaże największe konstrukcje i maszyny na świecie. Poznamy tajniki ich budowy, a także idee i wizjonerów stojących za tymi odważnymi projektami. Brytyjski dziennikarz Richard Hammond zdecydowanie nie jest typem obserwatora, osobiście przetestuje każdą z megakonstrukcji. Spotka się też z bohaterami niezauważanymi na co dzień, pokazując na czym polegają ich codziennie obowiązki.

Nie mogę się doczekać, aż wyjdę tam i zbadam kilka naprawdę ogromnych przykładów geniuszu inżynierskiego. Kocham inżynierię i stojącą za nią naukę. A im jej więcej, tym lepiej. Program będzie wypełniony nie tylko faktami, ale też ogromną dozą dobrej zabawy. To będzie wielkie pod każdym względem! – Richard Hammond.

Program przybliża również wiedzę naukową leżąca u podstaw superstruktur. W serii niesamowitych, wciągających eksperymentów, Hammond udowodni, że malutkie rzeczy, mogą dać naprawdę ogromne możliwości.

Richard jest światowej sławy ekspertem samochodowym. Pasjonuje się nauką, inżynierią i oczywiście motoryzacją. Discovery jest natomiast światowym liderem w dziedzinie rozrywki i programów dokumentalnych. Łączy nas ciekawość świata. Z wielką radością witamy Richarda na pokładzie. Razem stworzyliśmy wyjątkową i oryginalną serię, o prawdziwie epickich rozmiarach – mówi Simon Downing, SVP, Dyrektor kanałów Factual i Sport, Discovery UK.

Program „Gigantyczne konstrukcje według Hammonda” został zamówiony dla Discovery przez starszego dyrektora i producenta wykonawczego, Victorię Noble, z Oliverem Wilsonem jako producentem wykonawczym. Seria jest produkowana przez Chimp Productions, z Andrew Barronem jako kierownikiem produkcji i Michaelem Masseyem jako producentem wykonawczym.

(org)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *