Czy to koniec Blanki Lipińskiej w Polsacie?

Podziel się:

fot.Polsaat

Jest popularna, pewna siebie i dokładnie wie czego chce. W piątek Blanka Lipińska poprowadzi finałowy odcinek pierwszego sezonu reality show „Tylko Jeden”. Nie wiadomo czy będzie kolejna edycja programu, ale nawet jeśli tak, to okazuje się, że możemy nie zobaczyć w niej już autorki bestsellerowego cyklu powieści erotycznych. Dlaczego?

Mało kto wierzył, że ta drobna blondynka tak poradzi sobie z zawodnikami MMA. Tymczasem Blanka już w pierwszych dniach owinęła sobie wszystkich uczestników wokół palca, nazywając ich pieszczotliwie „orzeszkami”. Widzowie i sami uczestnicy programu docenili przebojowość Lipińskiej oraz łatwość, z jaką podchodziła do wszystkich zadań i rozmów. Po nakręceniu ostatniego odcinka gwiazda w piękny sposób podziękowała całej ekipie za wspólnie spędzone dwa miesiące. Jednak ostatnie słowa jej przemówienia zmroziły całą produkcję.

– Bardzo dziękuję i mam nadzieję, że zobaczymy się w drugim sezonie. Ale jak będą dziewczyny to się nie zobaczymy, bo ja nie lubię pracować z kobietami – przyznała z typową dla siebie szczerością Blanka. W ten sposób nawiązała do pomysłu Macieja Kawulskiego, który marzy by w drugim sezonie „Tylko Jeden” do rywalizacji o profesjonalny kontrakt z KSW stanęły panie. Zresztą Lipińska już na samym początku swojej przygody z programem podkreślała, że cieszy ją myśl o współpracy z naładowanymi testosteronem fighterami, bo „faceci są konkretniejsi i mniej rozstrojeni emocjonalnie niż kobiety”. Czy to oznacza, że w drugim sezonie reality show „Tylko Jeden” naprawdę zabraknie jego charyzmatycznej prowadzącej?

Finał programu (jeszcze z udziałem Lipińskiej) w piątek o 21:50 w Polsacie.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *