Wizz Air uruchomi nową bazę we Lwowie- w tym połączenie do Polski

Podziel się:

fot.Wizz Air

Wizz Air,tani węgierski przewoźnik, ogłosił otwarcie nowej bazy we Lwowie od 1 lipca 2020 r. Będzie to druga i najnowsza baza Wizz Air na Ukrainie. Linia lotnicza zbazuje również samolot Airbus A320 na międzynarodowym lotnisku Danylo Hałyckij. 

Wizz Air uruchomi siedem nowych połączeń- ze Lwowa polecimy m.in do Billund w Danii, Tallina w Estonii, Lizbony w Portugalii, Hamburga w Niemczech , oraz Szczecina w Polsce. Natomiast z Charkowa do Berlina i Tallina.

Oferując nowe połączenia ze Lwowa i Charkowa, Wizz Air zapewnia ukraińskim podróżnikom nowe możliwości podróżowania do pięciu różnych krajów. Działalność Wizz Air nadal zapewnia Ukraińcom niedrogie opcje podróży, jednocześnie łącząc Ukrainę z resztą Europy, przyczyniając się do rozwoju lokalnych społeczności i gospodarki oraz stymulując lokalny rynek pracy w sektorze lotniczym i turystycznym.

Linia poinformowała również o wdrożeniu kilku dodatkowych procedur ,zachowujących dystans fizyczny podczas wejścia na pokład i zwiększoną czystość na pokładzie.

Linia lotnicza prosi pasażerów, aby w miarę możliwości dokonywali rezerwacji online, w tym odprawy online,  oraz wyboru płatności zbliżeniowych podczas zakupów na pokładzie. Noszenie masek na pokładzie jest obowiązkowe dla załogi i pasażerów, dlatego przewoźnik przypomina  wszystkim, aby podróżowali w maskach.

Załoga będzie rozdawać pasażerom chusteczki odkażające podczas wejścia na pokład, a także będzie obserwować odległość rozmieszczenia pasażerów podczas lotów, na które pozwala współczynnik obłożenia.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *