Magik Y, Grzegorz Zawierucha i Paulina Foremny gośćmi półfinału “MasterChef Junior”!

Podziel się:

fot.TVN

Przed nami najbardziej magiczny półfinał w historii programu “MasterChef Junior”! Uczestników odwiedzi bowiem Magik Y, który wspierać będzie zawodników na ostatniej prostej do wygranej. W kuchni pojawią się także Paulina Foremny i Grzegorz Zawierucha. Jakie niespodzianki laureaci poprzednich edycji przygotowali dla uczestników?

To już półfinał! Młodzi kucharze są coraz bliżej zdobycia upragnionej statuetki, a w kuchni MasterChefa Juniora dzieje się magia. I to dosłownie, bo gościem tego odcinka będzie Magik Y, który wykona dla dzieci specjalny pokaz magiczny. To właśnie z jego pomocą uczestnicy wyczarują sobie temat gotowania, a kulinarna sztuka iluzji będzie im towarzyszyła przez całą konkurencję. Jak półfinaliści poradzą sobie z wymagającą kuchnią molekularną?

W drugiej części odcinka pojawią się zwycięzcy ostatnich edycji „MasterChefa Juniora” i „MasterChefa”. Paulina Foremny i Grzegorz Zawierucha zaprezentują swoje pokazowe dania: sandacza z zielonym kaszotto i emulsją rybną, tiul z atramentem z kałamarnicy i marynowane szparagi, a także beziki z kremem wiśniowo-czekoladowym z sosem wiśniowym i ziemią miętową. Ostatnim zadaniem przed wielkim finałem będzie odtworzenie jednego z tych dań. Dodatkowo uczestnicy będą musieli skomponować autorską potrawę z wykorzystaniem głównego składnika z drugiego dania.

Emisja półfinałowego odcinka już w niedzielę 3 maja o godz. 20:00 w TVN!

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *