Pol’and’Rock Festival w nowym miejscu. Jerzy Owsiak ogłosił nową lokalizację !

Podziel się:

fot.Pawel Krupka/WOŚP

Pol’and’Rock Festival po 16 latach opuszcza Kostrzyń na Odrą i przenosi się do nowej lokalizacji-  – Lotniska Makowice – Płoty (województwo zachodniopomorskie).

29, 30 i 31 lipca – właśnie w tym terminie odbędzie się 27. Pol’and’Rock Festival (dawniej: Przystanek Woodstock). Wydarzenie, po 16 latach w Kostrzynie nad Odrą, ze względu na pandemię i związaną z tym konieczność innego podejścia do organizacji festiwalu, przeniesie się w tym roku do nowej lokalizacji – Lotniska Makowice – Płoty (województwo zachodniopomorskie) poinforowała WOŚP.

Festiwal przyjmie formę hybrydową – dostępny będzie zarówno dla ograniczonej grupy publiki obecnej na miejscu, jak i dla widzów śledzących jego przebieg w internecie.

Ze względu na sytuację pandemiczną i konieczność odpowiedniego zabezpieczenia wydarzenia, w tym roku w formie stacjonarnej uczestniczyć będzie mogła ograniczona liczba osób – posiadaczy zdobytych wcześniej specjalnych wejściówek, którzy będą partycypować w kosztach organizacji zabezpieczenia COVID-19. Tradycyjnie koszty organizacji festiwalu pokryją sponsorzy wydarzenia.

-Jeszcze kilka tygodni temu byliśmy pewni co do tego, że 27. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w Kostrzynie nad Odrą. Prowadziliśmy standardową korespondencję, przygotowywaliśmy szczegółowe plany naszych działań w tym miejscu. Jednak pandemia się nie cofa, nie słabnie na siłach, a my nie chcemy nadal, przez kolejne miesiące, pozostawać w czterech ścianach. Postanowiliśmy zatem znaleźć nowe miejsce, które daje nam możliwość organizacji wydarzenia w plenerze w sposób maksymalnie bezpieczny. Po pobytach w 4 lokalizacjach, znaleźliśmy Makowice – miejsce niezwykłe, w którym powoli zaczynamy budować Najpiękniejszy Festiwal Świata.-powiedział Jurek Owsiak, prezes Zarządu Fundacji WOŚP.

(wośp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.