Marta Paszkin i Paweł Bodzianny odpadają z „Dance Dance Dance”

Podziel się:

 Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP

Uczestnicy siódmej edycji hitowego programu „Rolnik szuka żony” po raz ostatni zatańczyli na scenie „Dance Dance Dance” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny odpadli z „Dance Dance Dance”: – Program był dobrym sprawdzianem dla naszego związku.

Za nami piąty odcinek tanecznego show TVP2. Po występach w duetach oraz solówkach przyszedł czas na ostatnią punktację. Marcie Paszkin i Pawłowi Bodziannemu nie udało się zgromadzić większej liczby punktów niż drugiej zagrożonej parze – Annie Matysiak i Stanisławowi Karpielowi-Bułecce. W związku z czym uczestnicy programu „Rolnik szuka żony” musieli pożegnać się z tanecznym show. Tuż po zakończeniu odcinka Marta i Paweł przyznali, że udział w „Dance Dance Dance” zapamiętają jako jedną z najwspanialszych przygód w życiu, która scaliła ich związek.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny odpadli z „Dance Dance Dance

Udział w „Dance Dance Dance” był dla nas, „świeżej” pary, dobrym sprawdzianem dla związku. Przez ponad dwa miesiące byliśmy ze sobą non stop – mieszkaliśmy ze sobą i wspólnie wylewaliśmy siódme poty (a nawet łzy…), co jeszcze bardziej nas do siebie zbliżyło i utwierdziło w przekonaniu, że chcemy być razem – wyznała Marta Paszkin. 

To także fizyczne i psychiczne wyzwanie, ale jednocześnie też piękna, taneczna przygoda. Jesteśmy amatorami, którzy nigdy wcześniej nie uczyli się choreografii a tym bardziej nie występowali na scenie. Wszystko było dla nas nowe i trudne, ale w rezultacie (przynajmniej w moim odczuciu), całkiem nieźle sobie z tym poradziliśmy. Dzięki programowi mieliśmy też okazję poznać super ludzi i zobaczyć jak wygląda show biznes od kuchni – dodała ukochana najbardziej znanego rolnika w Polsce. 

Na czas nagrań i treningów przeniosłem się do Warszawy, dzięki czemu miałem okazję zamieszkać z Martą i jej córką Stefanią. Wcześniej żyliśmy na odległość i widywaliśmy się tylko weekendami. Wspólnie spędzony czas jeszcze bardziej zbliżył nas do siebie. Mieliśmy też okazję poznać siebie z zupełnie innej strony. Poznaliśmy też bardzo sympatycznych i ciekawych ludzi, a przede wszystkim jeszcze bardziej pokochaliśmy taniec. Pamiętam jak mało brakowało, a sami zrezygnowalibyśmy z możliwości udziału, bo po prostu baliśmy się, że sobie nie poradzimy i nie damy rady. Momentami rzeczywiście było trudno i wiele razy musieliśmy pokonywać własne słabości i ograniczenia, ale wspieraliśmy się z Martą w takich momentach i wspólnie daliśmy radę przez to przejść. Teraz mamy co wspominać i o czym opowiadać. Bez wątpienia było warto! – dodał Paweł Bodzianny. 

Odchodząc z programu para przekazała 10 tysięcy złotych na rzecz Fundacji Cancer Fighters, wspierającej osoby walczące z chorobą nowotworową. 

Warto dodać, że po zakończeniu dzisiejszego odcinka punktacja została wyzerowana w związku z czym w przyszłą sobotę trzy pary zaczną na nowo walczyć o przejście do wielkiego finału. Na parkiecie zobaczymy Roksanę Węgiel i Oliwię Górniak, Olę Nowak i Damiana Kordasa oraz Annę Matysiak i Stanisława Karpiela-Bułeckę.

Kolejne taneczne zmagania „Dance Dance Dance” w sobotę 1 maja o godzinie 20:00 w TVP2

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.