Popularny teleturniej “Awantura o kasę” wraca do Polsatu

Podziel się:

Wraca Awantura o kasę fot.mat.pras Polsat

Jesienią na antenę Polsatu powróci jeden z najsłynniejszych teleturniejów w historii polskiej telewizji – “Awantura o kasę”. Program, który dostarczał niezliczonych emocji i zyskał miano kultowego show, ponownie zagości w domach widzów.
“Awantura o kasę” zdobyła serca milionów Polaków dzięki swojej dynamicznej formule, pasjonującym rywalizacjom oraz niezapomnianym momentom, które do dziś cieszą się popularnością w sieci. Teraz, po latach, powraca w odświeżonej wersji, aby ponownie dostarczać widzom ekscytujących wrażeń. Program poprowadzi gospodarz poprzednich edycji: niezastąpiony Krzysztof Ibisz.
Jeśli marzysz o tym, by stanąć do emocjonującej rywalizacji, sprawdzić swoją wiedzę i zgarnąć tytułową kasę oraz atrakcyjne nagrody – to jest Twoja szansa!
Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj! Zgłoś się już dziś i dołącz do grona uczestników nowej edycji “Awantury o kasę”. Casting do pierwszych odcinków programu trwa do 15.07.2024 r. Szczegółowe informacje na temat castingów oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie internetowej:
awanturaokase.polsat.pl
(źródło:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.