Powstaje największy klub muzyczny w Polsce – katowicki „Mega Club” w Spodku i MCK

Podziel się:

fot.pras 

Chcąc stać się największym klubem muzycznym w Polsce, działający od 25 lat na rynku, katowicki „Mega Club” zmienia miejsce swojej działalności. Koncerty gwiazd, festiwale, autorskie koncepty odbywać się będą w zarządzanych przez PTWP Event Center obiektach: legendarnym Spodku oraz nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Kongresowym (MCK) w Katowicach.

W najbliższych latach ekipa „Mega Clubu” (Mega Club Events) realizować będzie wydarzenia muzyczne (i nie tylko) w nowoczesnych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego, korzystając z sali audytoryjnej na 600 osób w przypadku wydarzeń kameralnych, po sale wielofunkcyjne, dające możliwość organizowania koncertów od 1000 do 12000 publiczności. Część planowanych imprez odbywać się będzie także w Spodku, który gromadzić może w komfortowych warunkach na koncertach do 9000 osób.

 Po 25 latach czas na zmiany. Chcemy stworzyć największy, bardzo komfortowy klub, na dużych przestrzeniach, w nowoczesnym obiekcie, pozbyć się ograniczeń. Wymogi artystów i oczekiwania widzów są coraz większe, chcemy te potrzeby zaspokoić. Ba! Mamy ambicję zaprosić jeszcze więcej polskich i zagranicznych gwiazd do Katowic – tłumaczą Tomasz Breś i Marcin Kania, właściciele Mega Clubu Events.

Mega Club Events zorganizował już w przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego i Spodka m.in.: Śląski Rap Festival, Quefestiwal, Taconafide, koncerty Oni One Kobietom, O.S.T.R., Lady Pank z udziałem Kasi Kowalskiej, Tomasza Organka, Krzysztofa Zalewskiego. Kolejne wydarzenia realizowane będą w 2019 r., po zwolnieniu obiektów przez organizatorów Konferencji w Sprawie Zmian Klimatu COP 24.

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.