Roksana Węgiel w „You Can Dance – Nowa Generacja”. Czym zajmie się Roxi?

Podziel się:

fot.Maciej Zawada

Roksana Węgiel współprowadzącą „You Can Dance – Nowa Generacja”.Wokalistka będzie wspierała młodych tancerzy biorących udział w pierwszej polskiej edycji tanecznego show. 

Od kilku tygodni realizowane są zdjęcia do programu „You Can Dance – Nowa Generacja”, który na antenie TVP2 zagości już we wrześniu tego roku. Po Castingach, które odbywały się w największych miastach w Polsce, przyszedł czas na nagrania kolejnego etapu – Akademii. To właśnie tam, obok prowadzącej Idy Nowakowskiej, po raz pierwszy pojawiła się idolka nastolatek i nastolatków Roksana Węgiel. Młodziutka wokalistka wspiera uczestników biorących udział w jedynym w Europie talent show poświęconemu w całości utalentowanym tanecznie dzieciom. Piosenkarki nie zabraknie także w odcinkach studyjnych.

Roksana Węgiel jako 13-latka wystąpiła w pierwszej edycji „The Voice Kids”, którą wygrała. Doskonale zdaje więc sobie sprawę, jakie emocje towarzyszą uczestnikom w programie telewizyjnym. Dodatkowo kilka miesięcy temu Roksana brała udział w programie tanecznym. Razem z przyjaciółką Oliwią Górniak wygrała trzecią edycję „Dance Dance Dance”, czym udowodniła, że jej talent jest wielowymiarowy. 

„You Can Dance – Nowa Generacja” zagości na ekranach już we wrześniu w TVP2. Taneczne poczynania uczestników w wieku 8-13 lat oceniać będzie jury – Klaudia Antos, Michał „Misha” Kostrzewski oraz przewodniczący jury Agustin Egurrola.

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.