Sports Manager PRO na targach Poznań Game Arena. Znamy premierę gry

Podziel się:

fot,mat.pras

Studio appcadabra po raz pierwszy zaprezentowało grę Sports Manager PRO szerszemu gronu.Miało to miejsce na największych targach gamingowych w tej części Europy, Poznań Game Arena. Twórcy zdradzili także ostateczną datę premiery gry.

Ekipa z gdyńskiego studia appcadabra wywiozła z targów znakomite informacje zwrotne na temat gry. Zdecydowana większość uczestników targów, która miała przyjemność porozmawiać na temat gry z jej twórcami, uznała że gra ma ogromny potencjał.

Sports Manager PRO to darmowy menedżer sportowy dla wymagających graczy. Zadaniem gracza jest zdobywanie przewagi biznesowej i sportowej poprzez właściwe zarządzanie własnym klubem. W odróżnieniu od wielu innych tego typu produkcji gra nie skupia się na jednym wybranym sporcie, a stawia na wiele dyscyplin sportowych powiązanych ze sobą, zapełniając tym samym lukę na rynku menedżerów wielu niszowych dyscyplin sportowych.

Sercem gry są mecze rozgrywane na żywo podczas których gracz ma pełny wpływ na ich przebieg. Nic nie dostarcza takich emocji jak mecz przeciwko przyjaciołom i innym osobom, które zdecydowały się na bycie wirtualnymi menedżerami. W tej niezwykle interaktywnej grze nie zabraknie takich wyzwań jak rozbudowa stadionu, podpisywanie umów ze sponsorami, zatrudnianie specjalistów, dbanie o morale zawodników czy ruchy transferowe. Zaś nasze postępy są proporcjonalne do czasu poświęconego rozgrywce. Tylko od nas zależy, jak szybko zdobędziemy wymarzony szczyt. Co ważne, by zagrać nie trzeba pobierać żadnych plików – wystarczy wejść na stronę gry by oddać się w pełni zabawie.

W grze będą dostępne takie sporty jak: e-sport, koszykówka, piłka ręczna, piłka nożna, żużel, hokej, futsal, rugby czy krykiet. Gra będzie posiadała także kilka ukrytych sportów indywidualnych dla najbardziej aktywnych graczy jak MMA w których uczestniczyć będą zawodnicy wcześniej wymienionych sekcji sportowych. Rozgrywka zaś będzie dostępna w 10 krajach: Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Dania, Szwecja, Hiszpania, Francja, Rosja, Czechy i Słowacja.

– Pomysł na tę grę zrodził się już w 2006 r. Przez ten czas koncepcja dojrzewała. Przez 18 lat wydaliśmy kilka gier z gatunku menedżerów żużlowych. Mogliśmy wiele koncepcji zweryfikować na żywym organizmie. Uważam, że powstaje gra, która ma szansę namieszać na rynku przeglądarkowych menedżerów sportowych – uważa prezes spółki appcadabra, Marcin Lewandowski.

Premiera gry 14 marca 2022r. Zamknięte testy już w styczniu dla fanów, którzy polubią fanpage gry na Facebooku:

https://www.facebook.com/sportsmanagerpro

(mat.pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *