Spotkaj Zeusa, zrób zdjęcie z mistrzowskim pucharem i przetestuj najnowszy sprzęt Acer Predator podczas IEM Katowice 2020

Podziel się:

fot.Pixabay

Acer Predator kontynuuje współpracę partnerską z ESL, pozostając globalnym partnerem Intel Extreme Masters do 2022 roku. Podczas IEM Katowice 2020 fani wirtualnej rozrywki będą mogli między innymi spotkać legendę CS:GO – “Zeusa”, zrobić sobie zdjęcie z mistrzowskim pucharem, zgarnąć markowe gadżety, a także przetestować najnowszy sprzęt gamingowy.

Acer Predator po raz pierwszy został partnerem Intel Extreme Masters w 2016 roku. W 2019 roku ogłoszono, że marka przedłużyła współpracę partnerską z firmą ESL do 2022 roku i będzie globalnym partnerem Intel Extreme Masters. Z okazji IEM Katowice 2020 Acer Predator przygotował szereg atrakcji dla fanów esportu i gamingu.

Osoby odwiedzające Międzynarodowe Centrum Kongresowe w dniach 28 lutego – 1 marca będą mogły między innymi zrobić sobie zdjęcie z mistrzowskim pucharem, spotkać legendę gry CS:GO – Danylo “Zeusa” Teslenko oraz cosplayerów Predator League, czy też zgarnąć markowe gadżety. Odwiedzający na miejscu będą mogli także przetestować na żywo najlepszy sprzęt gamingowy z serii Predator IEM, w tym laptopa Predator Triton 900, wartego 19 999 zł.

Komputery z serii Predator podczas IEM: Graj jak mistrzowie

Nowa technologia, na bazie której powstały Orion 5000, Triton 900 i Triton 500, a także Helios 700 oraz Helios 300 daje fanom wirtualnej rozrywki możliwość przetestowania najlepszych tytułów esportowych w warunkach godnych mistrzów. Sympatycy esportu i gamingu mogą zagrać na sprzęcie z tej serii między innymi w Counter-Strike: Global Offensive. To popularna gra, w której najlepsi zawodnicy na świecie rywalizują o pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów w ramach IEM Katowice 2020.

Wewnątrz nowego Predator Orion 5000 pracuje ośmiordzeniowy procesor Intel® Core™ i9-9900K dziewiątej generacji z opcją podkręcenia możliwości procesora (overlocking), także pamięć DDR4 przystosowana do pracy w trybie dwukanałowym. Dzięki temu komputer sprosta nawet najbardziej wymagającym tytułom. Za niezwykłą jakość grafiki odpowiada natomiast architektura Turing™ zastosowana w karcie NVIDIA GeForce RTX 2080. Łączy ona w sobie obsługę ray-tracingu w czasie rzeczywistym, elementy sztucznej inteligencji i programowalne cieniowanie, czego efektem jest zupełnie nowy sposób wizualnego doświadczania gier. Potężny procesor napędzający komputer Orion 5000 chłodzony jest układem wypełnionym płynem Cooler Master®, który reguluje temperaturę tak, by praca na najwyższych obrotach nie miała negatywnego wpływu na wydajność sprzętu.

Laptop Predator Helios 300 w najlepszym wariancie wyposażono w kartę GeForce RTX™ 2070 Max-Q. Graczy z pewnością ucieszy fakt, że komputer dostępny będzie w wersji z najnowszym procesorem Intel® Core™ i7-9750H dziewiątej generacji w połączeniu z różnymi modelami kart NVIDIA GeForce. Do tego optymalna konfiguracja oferuje nawet do 32GB pamięci DDR4 o taktowaniu do 2666 MHz, a także dwa dyski SSD PCIe NVMe z macierzą RAID 0.

Model Predator Helios 700 wyposażony został w specjalnie zaprojektowaną klawiaturę HyperDrift, która wysuwa się do przodu i zapewnia dodatkowe chłodzenie wnętrza komputera. Bezpośredni przepływ powietrza na zewnątrz sprawia, że każdy z układów może z łatwością pracować na pełnych obrotach, jednocześnie gwarantując bezpieczeństwo. Na jego pokładzie znajduje się także cały szereg najnowocześniejszych rozwiązań, w tym procesor Intel® Core™ i9 dziewiątej generacji z opcją podkręcenia możliwości procesora (overlocking), karta graficza NVIDIA GeForce RTX 2080 lub 2070, do 64GB pamięci DDR4, a także technologia Killer DoubleShot™ Pro z modułem karty bezprzewodowej Killer Wi-Fi 6 AX 1650 i E3000. Ponadto posiada 17-calowy ekran Full HD z matrycą IPS o częstotliwości odświeżania 144 Hz i czasie reakcji na poziomie 3 ms. Co więcej, laptop jest wyposażony w technologię NVIDIA G-SYNC™, dzięki której rozgrywka jest jeszcze bardziej komfortowa.

Predator Triton 500 to laptop gamingowy o grubości wynoszącej zaledwie 17,9 mm i ważący jedyne 2,1 kg, dzięki czemu łatwo można spakować go do plecaka, czy aktówki. Posiada obudowę w całości wykonaną z metalu, a także wąskie ramki o szerokości jedynie 6,3 mm, co sprawia, że stosunek ekranu do powierzchni obudowy wynosi w jego przypadku aż 81%. Został wyposażony w niesamowicie szybki ekran Full HD o przekątnej 15,6 cala i częstotliwości odświeżania 300 Hz oraz procesory Intel® Core™ i7 dziewiątej generacji.

Najnowszy Predator Triton 900 charakteryzuje się wyjątkowo nowoczesnym designem, który przejawia się choćby w zastosowaniu pary zawiasów Ezel Aero Hinge™ wykonanych z wykorzystaniem technologii CNC. Dzięki temu mechanizmowi można w zależności od potrzeb wygodnie i w łatwy sposób obracać, rozkładać i wysuwać 17-calowy ekran. Zastosowanie karty NVIDIA® GeForce RTX™ 2080 w połączeniu z ekranem 4K IPS i technologią NVIDIA G-SYNC™ dostarcza najlepszych wrażeń wizualnych w trakcie gry. Wnętrze laptopa mogą stanowić procesor Intel® Core™ i7 ósmej generacji, dyski SSD NVMe PCIe RAID 0 oraz do 32GB pamięci DDR4. To wszystko przekłada się na płynność wyświetlania rozgrywki nawet w przypadku najbardziej wymagających sprzętowo gier.

Aby nie przegapić żadnych ciekawych atrakcji podczas IEM Katowice 2020, warto obserwować markę Acer Predator na Facebooku oraz Instagramie.

Ceny i dostępność w Polsce
Predator Orion 5000 jest dostępny w polskim Acer Store w cenie od 6 999 zł

Predator Helios 300 jest dostępny w polskim Acer Store w cenie od 5 999 zł

Predator Helios 700 jest dostępny w polskim Acer Store w cenie od 12 999 zł

Predator Triton 500 jest dostępny w polskim Acer Store w cenie od 8 599 zł

Predator Triton 900 jest dostępny w polskim Acer Store w cenie od 16 999 zł

Sprawdź specjalne promocje w Acer Store z okazji IEM 2020

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.