„Supersiostry” premiera filmu z udziałem gwiazd

Podziel się:

Supersostry fot. Adam Stępień Agencja Wyborcza

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Supersiostry” w reżyserii Macieja Barczewskiego z udziałem twórców i zaproszonych gości. W wydarzeniu udział wzięli m.in. Katarzyna Gałązka, Karolina Bruchnicka, Mateusz Kościukiewicz, Marek Kalita, Grzegorz Damięcki i Tymek Frączek. Wciągająca, pełna akcji i efektów specjalnych opowieść science fiction „Supersiostry” w kinach już od piątku.

Utalentowane wschodzące gwiazdy i uznani aktorzy. Efekty specjalne od twórców takich hitów jak „Aladyn” czy „Dżentelmeni” Guya Ritchiego. To wszystko widzowie mogli podziwiać podczas seansu premierowego filmu „Supersiostry”. Na czerwonym dywanie poza obsadą i twórcami pojawili się liczni goście, wśród nich wykonawczynie piosenki promującej film – Diiya i Faustyna Maciejczuk.

A o czym opowiada film „Supersiostry”? Nastoletnia Ala (Katarzyna Gałązka) nie pasuje do otaczającego ją, prowincjonalnego świata. Wciąż się buntuje i działa na przekór ojcu (Grzegorz Damięcki), nauczycielowi fizyki w miejscowej szkole. Kiedy Ala przypadkiem odkrywa, że posiada supermoce i spotyka siostrę Lenę (Karolina Bruchnicka), o której istnieniu nie wiedziała, jej życie wywraca się do góry nogami – i to dosłownie. Tropem obdarzonych nadnaturalnymi mocami dziewczyn podąża Pułkownik (Marek Kalita) i jego niebezpieczny towarzysz Hektor (Mateusz Kościukiewicz) z tajnego Departamentu 92. Celem żołnierzy jest stworzenie potężnej broni nowej generacji. Aby ją zdobyć są w stanie wiele poświęcić, nawet życie sióstr. Czy po latach rozłąki Ala i Lena będą potrafiły połączyć siły i współpracować? Czy supersiostry ruszą na ratunek nie tylko sobie nawzajem, ale również światu?
SUPERSIOSTRY
Premiera: 10 maja
(źródło:next-film)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.