Świąteczne Pokazy Kulinarne z Gwiazdami

Podziel się:

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, podczas którego przygotowujemy niepowtarzalne potrawy dla rodziny oraz gości. Zapraszamy do zorganizowania świątecznych pokazów i/lub warsztatów kulinarnych w wykonaniu popularnych kucharzy, aktorów, uczestników telewizyjnych programów kulinarnych… Menu, które zostanie specjalnie dla Państwa skomponowane, będzie pełne fantazji, oryginalne, kipiące energią i nowymi pomysłami lub kultywujące polską tradycję, przygotowane według receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Aromatyczne potrawy wprowadzą Państwa w klimat i nastrój nadchodzących Świąt, pozostawiając zamknięte w smaku i zapachu niezapomniane wspomnienia. Świąteczny pokaz kulinarny jest idealną okazją do spotkania się z ludźmi w przyjemnej atmosferze.

Warsztaty pieczenia pierników pozwolą każdemu z uczestników zapoznać się ze sposobem wypieku tych aromatycznych smakołyków oraz ich przyozdabiania. Dzięki temu będą oni mogli zaskoczyć swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi przysmakami, których zapach z pewnością przyciągnie każdego do stołu!

Proponujemy Państwu również zorganizowanie świątecznego pokazu gotowania na olbrzymiej patelni lub w wielkim kotle. Jest to znakomita okazja do integracji, choćby podczas wigilii z mieszkańcami w Państwa mieście. Na patelni przygotujemy dla Państwa wspaniałe świąteczne potrawy, natomiast w kotle – przepyszną zupę. Ilość wydawanych porcji wynosi nawet po 2000 na jeden pokaz! Oczywiście na życzenie możemy przygotować wybrane przez Państwa potrawy.

Oprócz olbrzymiej patelni, możemy przygotować dla Państwa wigilię zarówno firmową, kameralną, jak i plenerową, podczas spotkania z mieszkańcami. Dania będą przygotowywane przez znane osoby wybrane przez Państwa z naszej oferty.

Chcesz zorganizować Świąteczne pokazy kulinarne? zadzwoń 604 349 905; 728 801 721 lub napisz: biuro@pokazykulinarne.com
(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.