Julia Stone prezentuje nowy utwór – „We All Have ft Matt Berninger”!

Podziel się:

fot.mat pras 

„We All Have ft Matt Berninger” to najnowszy utwór Julii Stone. Nowy album – „Sixty Summers” ukaże się 16 kwietnia!

„We All Have” to najdelikatniejszy kawałek z nadchodzącego krążka. Nowa ballada opowiada o niezwykłych ludzkich zdolnościach przetrwania, nawet w obliczu ogromnego bólu. „Miłość w naszych sercach jest wszystkim, czego potrzebujemy. Nawet gdy jest już bardzo źle, wszystko może się zupełnie odmienić. Musimy tylko wytrwać” – komentuje artystka.
W nagraniach udział wziął frontman zespołu The National – Matt Berninger, który, jak sam deklaruje, jest wielkim fanem twórczości Julii: „wspaniale widzieć, jak starzy przyjaciele tworzą tak niezwykłą muzykę! To bardzo inspirujące. Cieszę się że mogłem wziąć udział w nagraniach do nowego singla” – wspomina.
Inne nowe utwory takie jak: , „ Break“, „ Unreal” czy „ Dance”  zwiastują diametralną zmianę stylu Julii Stone, znaną do tej pory z brzmień o charakterystyce folkowej, a także ze współpracy ze swoim bratem Angusem, tworząc formację  Angus & Julia Stone. Za sprawą singla „Big Jet Plane” duet osiągnął ogromny komercyjny sukces i otrzymał wiele różnorodnych nagród muzycznych. Angus i Julia wydali razem 4 albumy, z których dwa okryły się platyną, co ugruntowało ich wysoką pozycję wśród czołowych, indie-folkowych artystów na świecie.
Nowy album Dostępny w przed-sprzedaży pod LINKIEM
Klip do singla dostępny TUTAJ
(dreammusic)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.