„The Voice Senior” Rafał Brzozowski poprowadzi poprowdzi popularne show TVP

Podziel się:

fot.Waldemar Kompała/TVP

Niebawem ruszają nagrania drugiej edycji „The Voice Senior”, programu, który okazał się telewizyjnym hitem. Współgospodarzem nowej odsłony talent-show z udziałem seniorów będzie Rafał Brzozowski.

U boku nowego prowadzącego ponownie zobaczymy ulubienicę milionów Polaków Martę Manowską, której w pierwszej edycji towarzyszył Tomasz Kammel. 

Rafał Brzozowski gospodarzem „The Voice Senior”

Bardzo się cieszę, że będę mógł pracować z Martą, z którą się przyjaźnimy i świetnie się rozumiemy. Równie mocno cieszę się na spotkanie z seniorami, bo jak już wspominałem, chciałbym im pomóc przejść przez ten program z jak najmniejszą ilością stresu i jak największą dawką dobrej, pozytywnej energii. Nie mogę się doczekać spotkania z naszymi uczestnikami i poznania ich historii, bo wiem, że będę mógł czerpać z ich życiowej mądrości – tłumaczy nowy prowadzący „The Voice Senior”. 

Zdjęcia do drugiej edycji „The Voice Senior” ruszają pod koniec sierpnia 2020 roku. To właśnie wtedy poznamy także nowy skład trenerski drugiej edycji „The Voice Senior”. 

Przypomnijmy, że Urszula Dudziak, którą mogliśmy oglądać w pierwszej odsłonie programu z udziałem seniorów, zasiądzie w trenerskim fotelu 11. edycji „The Voice of Poland”.

Warto dodać, że Rafał Brzozowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w naszym kraju. Ma na koncie wiele nagród muzycznych a jego albumy pokryły się platyną i złotem. Widzowie pokochali go m.in.: za programy „Koło Fortuny” i „Jaka to melodia?”. W 2020 roku Rafał Brzozowski otrzymał TeleKamerę w kategorii „Osobowość Telewizyjna”. 

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.