The Voice Senior. Rusza druga edycja !

Podziel się:

fot.Natasza Młudzik / TVP 

Ten program rozbudza w uczestnikach chęci na dalsze istnienie – mówi Andrzej Piaseczny o nowej edycji muzycznego talent show z udziałem seniorów po 60. roku życia. 

Już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2 startuje druga odsłona „The Voice Senior”, programu, który okazał się telewizyjnym hitem ubiegłej zimy. W nowej edycji na scenie zaprezentuje się około 40 uczestników wybranych spośród ponad trzech tysięcy zgłoszeń! Ich muzyczne umiejętności ocenią Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska i Witold Paszt.

Kiedy uczestnicy wchodzą na scenę świecą takim światłem, którego człowiek z naszym dorobkiem trenerskim może im jedynie pozazdrościć. Historie, które poznajemy prowokują nas samych do tego, żebyśmy opowiadali o sobie. Dzielimy się nie tylko umiejętnościami ale także doświadczeniami, tym co zdarzyło się w naszym życiu – zdradza Andrzej Piaseczny. 


Uczestnicy „The Voice Senior” zgłosili się do programu, żeby mieć namiastkę uczucia zainteresowania, wzbudzenia w kimś emocji – ocenia Alicja Majewska. 

O wyjątkowości uczestników nie mają wątpliwości także nowi trenerzy show. 

W programie są takie talenty, które w tym wieku mogłyby jeszcze zaistnieć na rynku. Mam ogromny szacunek dla tych ludzi, że zdecydowali się na udział w show – mówi Witold Paszt. 

Są osoby, które aż kipią szczęściem, że mogą zaśpiewać. Bardzo się cieszę, że muzyka potrafi dać tyle radości w każdym wieku – dodaje Izabela Trojanowska.  

Przypomnijmy, że druga odsłona programu z seniorami w roli głównej będzie trwała dłużej względem emitowanej w ubiegłym roku. Zobaczymy aż cztery odcinki Przesłuchań w Ciemno, jeden odcinek półfinałowy oraz wielki finał, w którym poznamy zwycięzcę wybranego przez widzów biorących udział w głosowaniu SMS.  

Program poprowadzi duet Marta Manowska i Rafał Brzozowski. 

Druga, jeszcze bardziej zaskakująca edycja „The Voice Senior” już od 2 stycznia 2021 o godzinie 20:00 w TVP2.

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.