29. Finał WOŚP Fantastyczny wynik mimo pandemii jest rekord !

Podziel się:

29.Finał WOŚP fot.f Michał Kwaśniewski

29. Finał WOŚP przechodzi do historii.W całej Polsce oraz w różnych zakątkach świata wolontariusze zbierali pieniądze na zakup dedykowany dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jak poinforomowała  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  deklarowana kwota na zakończenie Finału to: 127 495 626 zł .

Każdego roku o godzinie 20:00 podczas Finału WOŚP tysiące świateł mknie do nieba. W tym roku ze względu na pandemię Światełko do Nieba odbyło się pod finałowym studiem. Na specjalnie przygotowanej konstrukcji został wyświetlony pokaz multimedialny połączony z pirotechniką.

29. Finał WOŚP licytycje do 14 lutego 

Chociaż finałowa transmisja została zakończona, nadal można wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i cel 29. Finału.  Do 14 lutego można licytować przedmioty na aukcjach Allegro, a do 15 lutego jest możliwość wysyłania SMS. Wszystkie formy wsparcia można znaleźć tutaj.
Jak informuje Fundacja WOŚP ostateczny  wynik zbiórki 29. Finału WOŚP zostanie ogłoszony przez Jurka Owsiaka na konferencji prasowej dnia 7 kwietnia – w Światowy Dzień Zdrowia.
(wośp,iln24)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.