„Piękni i bezrobotni” Robert Górski i Mikołaj Cieślak w nowej odsłonie !

Podziel się:

fot.Aleksandra Mecwaldowska

Mistrzowski duet polskiej sceny rozrywkowej, nieoczekiwane zwroty akcji oraz błyskotliwe i pełne dowcipu dialogi! Już na wiosnę Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon „Ucha Prezesa” i Kabaretu Moralnego Niepokoju powrócą w zupełnie nowej odsłonie! „Piękni i bezrobotni” pokażą, ile jest warta miłość braterska i czy żadna praca nie hańbi.

„Piękni i bezrobotni” to autorski pomysł na serial komediowy Roberta Górskiego. Serial opowiada o ludziach upokarzanych przez system, którzy się nie poddają. W każdym odcinku bohaterowie serialu szukają sposobów, żeby odwrócić swój los.

Absolutnie nowa odsłona Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka w premierowym serialu Polsatu „Piękni i bezrobotni”!

Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) żadnej pracy się nie boją! Od zawsze razem – pracują, mieszkają i walczą z systemem! Romek – ironiczny realista i Gwidon – naiwny lekkoduch zostają oszukani przez swojego przyjaciela z dziecięcych lat – Wiśniewskiego (Wojciech Kalarus). Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia. W dwunastu odcinkach przyrodni bracia będą znajdować coraz to nowe sposoby na zarobienie pieniędzy, najczęściej pracując na czarno. Jednak Wiśniewski ciągle pojawia się na ich drodze, żeby im uprzykrzyć życie. W każdym odcinku zobaczymy również sprzedawczynię Krysię (Anna Karczmarczyk), właścicielkę osiedlowego sklepu, do którego bracia przychodzą zazwyczaj po piwo i dobre rady. Krysia uczy Romka i Gwidona, jak działa współczesny świat.

„Piękni i bezrobotni” to gorzko – słodki serial komediowy pełen doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości!

W każdym odcinku pojawiają się specjalni goście, grani między innymi przez: Martę Żmudę Trzebiatowską, Grzegorza Wonsa, Joannę Kurowską, Andrzeja Nejmana, Annę Gzyrę, Mariusza Jakusa, Paulinę Holtz czy Anetę Todorczuk-Perchuć i innych.
(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.