Sylwestra Marzeń z Dwójką” Natalia Oreiro zaśpiewa swój największy przebój !

Podziel się:

fot.pras

Rola w telenoweli „Zbuntowany Anioł”, ponad 11 milionów sprzedanych płyt i sześć tras koncertowych, zapewniły jej międzynarodową sławę. Już 31 grudnia na sylwestrowej scenie TVP Natalia Oreiro zaśpiewa swój największy przebój „Cambio Dolor”. 

W Polsce Natalia Oreiro jest bez wątpienia najbardziej znaną obok Jennifer Lopez i Shakiry latynoską gwiazdą estrady. Początkowo wszyscy poznali ją jednak jako aktorkę. Rola Milagros w serialu „Zbuntowany Anioł”, który emitowano w ponad 80 krajach, przyniosła Natalii ogromną międzynarodową sławę. Liczący 270 odcinków serial bił rekordy popularności a będący muzycznym motywem utwór „Cambio Dolor” śpiewali wszyscy w pierwszej dekadzie XXI wieku. Piosenka pochodząca z pierwszej solowej płyty wokalistki i aktorki pt. Natalia Oreiro, otworzyła jej drzwi do muzycznej kariery. Tuż po wielkim sukcesie albumu Oreiro ruszyła w pierwszą w karierze trasę, w ramach której zagrała 35 koncertów m.in.: w Izraelu, Hiszpanii, Czechach, Chile, Rosji i na Filipinach. Ogromny muzyczny sukces nie zniechęcił jej do aktorstwa. Natalia łączyła koncertowanie z pracą na planie kolejnych filmów i seriali.

Będąc u szczytu popularności Natalia Oreiro poznała Ricardo Mollo, wokalistę i gitarzystę argentyńskiej formacji rockowej Divididos. W 2001 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Natalia miała wówczas 24 lata a jej mąż 44. Ślub Oreiro i Mollo był jednym z najgłośniejszych wydarzeń latynoskiego show-biznesu tamtych lat a fani serialu „Zbuntowany Anioł” nie mogli pogodzić się z tym, że ich idolka nie wyszła za serialowego partnera – Facundo Aranę. W 2012 roku na świat przyszło pierwsze i jak na razie jedyne dziecko Natalii i Ricardo, syn Merlin Mollo Oreiro. 

Warto przypomnieć, że widzowie TVP mogli oglądać Natalię Oreiro podczas koncertu sylwestrowego TVP1 w 2002 roku. Udział w tegorocznym „Sylwestrze Marzeń z Dwójką” będzie czwartą wizytą artystki w Polsce. Wcześniej była w naszym kraju w 2000 i 2013 roku. 

Dodajmy, że oprócz Natalii Oreiro na Równi Krupowej w Zakopanem wystąpią również: Viki Gabor, Chris Norman, Zenon Martyniuk & Akcent, Maryla Rodowicz,  Weekend, Golec uOrkiesra, Gromee, Boys, Kombi, Stefano Terrazzino, Chico & The Gypsies, Thomas Anders & Modern Talking Band, Bayer Full oraz Piękni i Młodzi. 

„Sylwester Marzeń z Dwójką” już 31 grudnia od godziny 20:00 w TVP2. 

(org.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.