The Real Housewives Warszawa jesienią w Polsacie! Co pokażą bogate Polki?

Podziel się:

The Real Housewives  fot.Pixabay

Kultowy reality show „The Real Housewives” nareszcie w Polsce! Format, który na całym świecie odniósł ogromny sukces, doczekał się polskiej wersji i już jesienią będzie go można zobaczyć w Polsacie. Siedem kobiet, wielkie pieniądze, ogromne emocje, przyjaźnie, intrygi, a wszystko to w otoczeniu prawdziwego luksusu!

Uczestniczki zostały wybrane w drodze castingu. Wszystkie odniosły ogromny życiowy sukces i na swoją pozycję zapracowały same. Są wśród nich kobiety biznesu z różnych branż – miedzy innymi kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej, high-tech.  Łączy je charyzma, pasja z jaką podchodzą do swojej pracy i zamiłowanie do pięknych i drogich rzeczy.

Bajecznie bogate Polki pokażą swoje życie w Polsacie.

„Każda z uczestniczek to nietuzinkowa, mocna osobowość. Kamery Polsatu będą towarzyszyć im w życiu i pracy. Zobaczymy gdzie mieszkają, dowiemy się jak doszły do swoich fortun, jak wygląda ich luksusowa codzienność. Przekonamy się jak ważna jest dla nich rodzina oraz co oznacza dla nich lojalność i przyjaźń. Będziemy świadkami ich wspólnych spotkań, zobaczymy jakie relacje nawiązują się między nimi i przekonamy się, czy w świecie wielkich pieniędzy jest miejsce na takie sentymenty?” zdradza dyrektor programowy i członek zarządu Polsatu Edward Miszczak.

The Real Housewives” to światowy fenomen, który zapoczątkował serię najbardziej emocjonujących formatów typu reality w historii. Pierwsza odsłona programu zadebiutowała w USA w 2006 roku, a już 5 lat później program doczekał się pierwszej międzynarodowej edycji. Do tej pory swoje wersje “The Real Housewives” pokazały telewizje m.in. w Australii, Francji, Włoszech, Niderlandach, na Węgrzech i w Grecji. „The Real Housewives Warszawa” dzie 35. edycja w globalnej rodzinie formatu

(źródlo:Polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.