„The Voice Kids” Cleo zalała się łzami. Co tam się wydarzyło? (WIDEO)

Podziel się:

fot. Jan Bogacz / TVP 

Występy młodych uczestników „The Voice Kids” wywołują ogromne emocje u trenerów muzycznego show. W sobotnim odcinku na scenie usłyszymy utwór promujący film „Miasto 44″ w wykonaniu trzech nastolatek z drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

Piosenkę, którą w oryginale śpiewali Anna Iwanek, Pati Sokół oraz Piotr Cugowski wykonają Anastazja Maciąg, Estera Kmiecik i Gabrysia Zalewska. Niezwykle poruszający tekst piosenki i świetne wykonanie tria sprawiło, że Cleo nie mogła powstrzymać łez, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. 

Przepraszam, ale doprowadziłyście do tego, że ciotka troszkę się spłakała – powiedziała przez łzy Cleo tuż po zakończeniu występu.  

Dawid dziękuję, że wybrałeś ten utwór. Mocny nabiera to, że tak młode osoby śpiewają te słowa uderzające prosto w serce – dodała trenerka „The Voice Kids”. 

Przypomnijmy, że w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2 zobaczymy pierwsze muzyczne Bitwy trzeciej edycji „The Voice Kids”. Na scenie zaprezentuje się podzielona na tria drużyna Dawida Kwiatkowskiego. Po każdym występie wokalista zdecyduje, który uczestnik przejdzie do kolejnego etapu. 

Link do wideo – https://we.tl/t-OsnxmkJ3V1

(pras.)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *