Cleo do uczestniczki The Voice Kids: To jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce!

Podziel się:

fot.Jan Bogacz / TVP

Wiktoria Zwolińska swoją wrażliwością i niesamowitym głosem podbiła serca trenerów „The Voice Kids”. Zobaczcie nasze wideo. 

Przed nami ostatnie Przesłuchania w Ciemno trzeciej edycji muzycznego show TVP2 z udziałem najmłodszych. Ostatnią uczestniczką, którą Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski usłyszeli w trakcie pierwszego etapu „The Voice Kids”, była 14-letnia Wiktoria Zwolińska z Krakowa. Trenerzy nie spodziewali się, że na koniec nagrań, usłyszą uczestniczkę mającą zadatki na diwę.

Jaki ty masz głos, jak ty opowiadasz piosenkę, malujesz uczuciami każdy dźwięk. Jestem w tak olbrzymim szoku. Jesteś niesamowita. Wiesz o czym śpiewasz, a to jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce! – mówiła wyraźnie podekscytowana Cleo.

Podobnego zdania byli także pozostali trenerzy.

Często mówimy tutaj o iskierce, która powoduje impuls w nas trenerach, że nie możemy się nie odwrócić. Ty to masz w sobie. Od razu wchodzi się w twoją historię – ocenił występ 14-letniej Wiktorii z Krakowa Tomson.

Dopiero gdy przestała grać muzyka a ty przestałaś śpiewać, puściły ci emocje. Do tego czasu byłaś w swoim świecie i chciałaś opowiedzieć nam historię. Nie dałaś po sobie poznać, że nie wierzysz w to, co się dzieje – że trzy fotele są obrócone, że publiczność na ciebie tak reaguje. Jest to cecha przypisywana wielkim gwiazdom – zawyrokował wzruszony Dawid Kwiatkowski.

Występ Wiktorii Zwolińskiej tak bardzo spodobał się trenerom, że poprosili 14-latkę o zaśpiewanie jeszcze jednej piosenki. Nastolatka ponownie zaskoczyła trenerów i zaśpiewała autorski, niezwykle dojrzały, jak na tak młody wiek utwór.

Piszę piosenki o wszystkim i o niczym – mówiła skromnie Wiktoria tuż przed występem w „The Voice Kids”.

Zupełnie innego zdania był jej tata.

Jak dla mnie są to bardzo dojrzałe teksty, niesamowite. Moje dziecko pisze coś takiego, co mnie motywuje do działania – mówił dumny.

Występ 14-letniej uczestniczki będziemy mogli zobaczyć już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. 

(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *