„The Voice of Poland” ostatnia sznasa na udział w castingu internetowym !

Podziel się:

fot.Jan Bogacz / TVP 

To już ostatni tydzień internetowych zgłoszeń do programów „The Voice of Poland”, „The Voice Senior” i „The Voice Kids”.Casting internetowy trwa do najbliższej niedzieli 31.05.2020. Uczestnicy mogą się zgłaszać na www.voicecasting.pl.

Internetowe castingi do nowych edycji programów „The Voice” cieszą się ogromnym powodzeniem i dają szansę na udział w programie każdej osobie marzącej o spełnieniu marzeń i muzycznej karierze. W niespełna dwa tygodnie do „The Voice of Poland” zgłosiło się prawie pięć tysięcy osób. Do drugiej edycji „The Voice Senior” wpłynęło dotychczas prawie pół tysiąca zgłoszeń a do czwartej odsłony „The Voice Kids” niemal trzy tysiące. 

Wszyscy chętni, którzy chcą wystąpić na muzycznej scenie „The Voice” mogą zgłosić się w bardzo prosty sposób na stronie www.voicecasting.pl. Na początek należy wybrać program, w którym chce się wziąć udział a następnie wysłać zgłoszenie – krótką ankietę dostępną na stronie oraz materiał wideo z nagranymi utworami. Szczegółową instrukcję możecie zobaczyć już teraz w naszym wideo. 

Po zakończeniu castingów, osoby, które zakwalifikują się do programu, zostaną poinformowane o tym drogą mailową lub telefoniczną. Zgłoszenia przyjmowane są do najbliższej niedzieli 31 maja 2020 roku.

Przypomnijmy, że do programu „The Voice of Poland” mogą zgłaszać się muzykalne osoby, które ukończyły 16. rok życia. „The Voice Senior” to program dla seniorów po 60. roku życia. Do „The Voice Kids” mogą się zgłaszać uzdolnione muzycznie dzieci w wieku 8-14 lat.

W przypadku „The Voice” dla najmłodszych zgłoszenie muszą wypełnić rodzice bądź opiekunowie prawni dziecka. Każda zgłaszająca się osoba powinna nagrać muzyczne występy z wykorzystaniem podkładu, akompaniamentu na pianinie bądź gitarze lub zaśpiewać a cappella. Ważne, aby nagrania nie były w żadnym stopniu edytowane za pomocą programów do obróbki dźwięku. Powinny być także pozbawione wszelkich efektów zmieniających głos.

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.