„To Był Rok” premiera nowego show z gwiazdami !

Podziel się:

fot.facebook.com/ToByłRok

W niedzielę, 15 marca o godz. 21:15 TVP1 zaprasza widzów na pierwszy odcinek programu „To Był Rok!”. Marzena Rogalska, Katarzyna Zielińska i Maciej Kurzajewski zabiorą widzów w podróż do roku 1992. Gośćmi programu będą Radek Liszewski i Robert Rozmus. Nastrojową balladę „End Of The Road” zespołu Boyz II Men wykona Marcin Sójka.

W pierwszym odcinku powrócimy do 1992 roku, kiedy w polskich stacjach radiowych królują przeboje: „Twoje radio” Budki Suflera, „Oprócz błękitnego nieba” Golden Life oraz „Son Of The Blue Sky” Wilków.

Maciej Kurzajewski do wspólnej zabawy zaprosi Radka Liszewskiego, natomiast Katarzyna Zielińska stworzy drużynę razem z Robertem Rozmusem. Przypomnimy także widzom filmowe hity 1992 roku, w tym kultowe „Psy” Władysława Pasikowskiego.

Poznamy odpowiedź na pytania jak Radek Liszewski zarobił pierwszy milion i na co go wydał? Jakie były początki kariery Roberta Rozmusa i co się wydarzyło podczas jego pełnej przygód podróży do Turcji?

W emocjonującym finale, który będzie testem wiedzy z całego odcinka, dowiemy się, kto zdobędzie statuetkę roku 1992. Zwycięską drużynę wskaże publiczność.

Familijny show rozrywkowy „To Był Rok!” od niedzieli 15 marca w TVP1!

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *