Hotel Paradise – seksowny taniec, intymne wyznania i tajemniczy list!

Podziel się:

fot.TVN

Seksowna burleska w wykonaniu uczestniczek rozbudzi męskie zmysły. Panowie będą mieli twardy orzech do zgryzienia, aby wyłonić tylko jedną zwyciężczynię.

Martyna i Adam spędzają coraz więcej czasu na intymnych rozmowach. Pojawia się temat przekraczania granic. Obustronne zauroczenie trwa i przybiera na sile. Nie inaczej jest z Mariettą i Chrisem. Tutaj uczucia zdecydowanie biorą górę nad strategią i rozsądkiem.

Pojawią się pierwsze pocałunki w historii programu! Kto nie będzie się mógł powstrzymać? Natomiast duet Sandry i Maćka może przeżywać mały kryzys. Wszystko za sprawą nowego uczestnika – Matta. Czyżby Sandra zaczęła się wahać i po raz pierwszy wykazała więcej zainteresowania innemu mężczyźnie w Hotelu Paradise? Na pewno w tym trójkącie zabiegi manipulacyjne, gierki, układy i intrygi będą się kręcić jak w kołowrotku.

A na finał wybuchnie bomba! Viola otrzyma list, którego treść mimo gorącej temperatury na Bali, zmrozi nie tylko ją, ale również innych uczestników. Zdradzimy tylko jedno. Jej decyzja będzie kluczowa podczas Rajskiego Rozdania!

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.