Magda Gessler “Wielkie gotowanie” show kulinarne w TVN

Podziel się:

fot.TVN 

To będzie wyjątkowe show na żywo! Już jutro o godz. 11:30 zaczniemy “Wielkie gotowanie”. Do wspólnego spędzenia sobotniego popołudnia zaproszą m.in. Magda Gessler, Anna Starmach, Michel Moran, Mateusz Gessler, Dorota Wellman oraz Ewa Drzyzga. Spędźcie ten czas z nami i przygotujcie się na niezapomniane doznania kulinarne!
Podczas dwugodzinnego show pokażemy, że gotowanie to przede wszystkim świetna forma rozrywki. To jednak nie wszystko, kulinarne wyzwania mogą być także idealnym antidotum i swoistą terapią, która pomaga nam w tych trudnych czasach. Zaraz po sobotnim „Dzień Dobry TVN”, o godz. 11:30 cała Polska zacznie gotować! Łączyć będziemy się widzami z całego kraju! Każdy będzie miał możliwość zaprezentować swoje ulubione potrawy.  Tym razem menu zdominują potrawy z grilla. Wraz z szefami kuchni podzielimy się garścią soczystych porad i inspiracji na nadchodzący sezon letni.
Wspólną zabawę rozpoczniemy ze studia w Krakowie, gdzie Michel Moran zdradzi kulinarne tajniki swoich potraw. Wspierać go będzie ekspertka od tematów zdrowotnych, Ewa Drzyzga! Równolegle autorskie dania w kuchni “Dzień Dobry TVN” przygotowywać będą Mateusz Gessler i Dorota Wellman.
W trakcie „Wielkiego gotowania” połączymy się także z królową polskiej gastronomii Magdą Gessler i mistrzynią wypieków Anią Starmach! Zaproszenie do kulinarnej przygody przyjęli również m.in. Małgorzata Foremniak, Andrzej Piaseczny, Ewa Kasprzyk, Michał Mikołajczak, Tomasz Jakubiak, Robert Sowa, Kinga Korta oraz Izabela Zeiske!  Spotkamy się także z uczestnikami poprzednich sezonów “MasterChefa” i “MasterChefa Juniora”. Wśród nich Matteo Brunetti, Mateusz Güncel, Gaja Suchocka, Magda Waś, Ewa Szczęsna, Ania Kawa-Kułyk i Ola Nguyen. Jakimi przepisami pochwalą się na antenie? Kolejne niespodzianki już w sobotę o godz. 11:30 w TVN!
“Wielkie gotowanie” na żywo już w sobotę 30 maja o godz. 11:30 w TVN!
(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.