Kto wejdzie do finałowej czternastki “MasterChefa Juniora”?

Podziel się:

Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler (fot. TVN/Michał Stawowiak NEWSPIX)

Trwają zmagania o awans do ścisłej czołówki programu! W tym odcinku młodzi kucharze przygotują dania z ryb i owoców morza oraz potrawy wegetariańskie. Kto jako ostatni dostanie się do finałowej czternastki programu?
Walka o wejście do najlepszej czternastki MasterChefa Juniora trwa w najlepsze. W pierwszej części odcinka młodzi kucharze przygotują dania z ryb i owoców morza. Najlepsi z nich trafią prosto do ścisłej czołówki programu, w której czekają już na nich koledzy i koleżanki, którzy zaskarbili sobie uznanie jurorów w poprzednim odcinku. Ci, których dania nie posmakują Ani, Michelowi i Mateuszowi, będą musieli opuścić kuchnię MasterChefa…
Ostatnia grupa zawodników przeniesie się na piękną, polską wieś. Po odsłonięciu kotary oczom uczestników ukaże się wiejska chata pomalowana w ludowe malowidła, kurnik z grzędami i grządki z warzywami. W tej sielskiej atmosferze jurorzy zapowiedzą ostatni temat konkurencji – danie wegetariańskie z udziałem nabiału. Dla kogo miłość do gotowania okaże się przepustką do wygranej?
Emisja 2. odcinka już w niedzielę o godz. 20:00 w TVN!
(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *