Ewa gotuje: Nowy kulinarny sezon z Ewą Wachowicz !

Podziel się:

fot.Polsat

 Polsat  rozpoczął emisję najnowszych odcinków magazynu kulinarnego „Ewa gotuje”. Ewa Wachowicz prezentuje, jak przygotować dania zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi, z wykorzystaniem produktów lokalnych, w oparciu o rodzime receptury, jak i najlepsze przepisy z całego świata. Wszystko z uwzględnieniem rytmów przyrody i w duchu ekologii! W swoim autorskim programie gospodyni podzieli się sprawdzonymi przepisami i różnymi ciekawostkami dotyczącymi składników swoich potraw.

Ewy Wachowicz nikomu przedstawiać nie trzeba. Najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni i autorka programu „Ewa gotuje” słynie nie tylko ze znakomitej kuchni, której tajniki od lat z powodzeniem zdradza widzom Polsatu. Znana jest także jako restauratorka, która tchnęła zupełnie nowe życie w kultowe, krakowskie Zalipianki, przekształcając je z podupadłej kawiarni w nowoczesny resto-bar, gdzie w umiejętny sposób łączy się kulinarne tradycje Krakowa i Małopolski z trendami docierającymi do nas z całego świata.

Użytkownicy mediów społecznościowych, śledząc profile Ewy na Facebooku czy Instagramie, wiedzą też, że ta znana i lubiana producentka telewizyjna na co dzień żyje tak, jak dyktuje nam natura, dużo trenuje, podróżuje i chodzi po górach. To bogate doświadczenie znajdzie odzwierciedlenie w najbliższych odcinkach „Ewa gotuje”!

Jesteście ciekawi jak przygotować poszczególne dania, które Ewa Wachowicz będzie prezentowała wiosną w Polsacie? Proporcje składników i szczegóły przepisów w nowym sezonie programu „Ewa gotuje”!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.