Topic pierwszą zagraniczną gwiazdą Juwenaliów UEK 2024!

Podziel się:

Juwenalia UEK 2023 fot.Łukasz Nowak/iln24.pl

Topic czwartym artystą, który wystąpi 10 maja na scenie Koncertu Głównego podczas XV. edycji Juwenaliów UEK!. Kim jest Tobias Topic, jakie hity ma na koncie ?

Topic – Tobias Topic to Chorwacko-niemiecki DJ i producent, najbardziej znany ze swoich przebojów, w tym platynowego “Home” z 2015 roku. Tego lata Topic wyruszył w rozległą trasę koncertową w ramach której wystąpił na festiwalach takich jak Tomorrowland, Glücksgefühle Festival i Parookaville, a także na głównym koncercie w londyńskim Ministry of Sound.

W ostatnim czasie Topic wydał szereg oryginalnych utworów, takich jak “Lucid Dream”, “Forget You” z FAST BOY, “Sleepless” z Restricted i GoldFord, “Saving Me” z Sashą Alex Sloan i A7S. Wyprodukował również kilka remiksów dla Davida Guetty, Lewisa Thompsona czy Loreen. Aktualnie zajmuje 57 miejsce na liście DJ MAG TOP 100!

 

Line-up Juwenaliów UEK 2024

Na scenie Koncertu Głównego Juwenaliów UEK będziemy mieli okazję zobaczyć nie tylko Topic, Otsochodzi, braci Kacperczyk i Żabsona, ale także kolejne gwiazdy z polskiej i zagranicznej sceny muzycznej! Organizatorzy obiecują, że możemy spodziewać się jeszcze więcej niespodzianek i niezapomnianych występów.

Juwenalia UEK zapewniają nie tylko świetną rozrywkę muzyczną, ale także różnorodne wydarzenia i atrakcje dla studentów. Od wydarzeń związanych z modą, sportem i e-sportem, po kino plenerowe, stand-up i koncert muzyki rockowej! To doskonała okazja do spędzenia czasu razem.

 

Bilety i informacje

Bilety na Koncert Główny już wyprzedane. Więcej szczegółów na temat wydarzeń oraz bilety na Przegląd Kapel Rockowych UEK i Stand-up Stage UEK dostępne na oficjalnej stronie internetowej www.juwenaliauek.pl oraz w klubie studenckim zaUEK na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

(źródło:mat.pras org)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.