“Tylko Jeden” przyjacielska walka o pozostanie w relaity show !

Podziel się:

fot.Polsat

Po tygodniach wspólnego mieszkania i treningów między Karolem Weslingiem i Michałem Sobiechem narodziła się prawdziwa męska przyjaźń. Czy piątkowa walka o wejście do półfinału reality show „Tylko Jeden” położy jej kres?

Świat sportów walki zna wiele przypadków, w których przyjaźń brała górę nad ambicjami. Pięściarscy bracia Władimir i Witalij Kliczko odmówili walki wartej dziesiątki milionów dolarów. Michał Materla i Mamed Khalidov dopiero po latach próśb i gróźb ze strony właścicieli Federacji KSW zgodzili się na pojedynek. Równie wysoką stawkę będzie miała piątkowa potyczka Karola Weslinga z Michałem Sobiechem. Zwycięzca pozostanie w grze o zawodowy kontrakt wart 200 000 złotych, a przegrany opuści program.

– Pierwszy raz w programie jest taka sytuacja, że ktoś kogo aż tak dobrze znasz jest Twoim przeciwnikiem. Dotąd wygrywałem wszystkie pojedynki. I łatwo się wtedy ziomkować, nie wiem czy ziomkowałbym się, gdybym z kimś przegrał – zastanawia się Michał. – Lubię Michała i jakoś się skumaliśmy się. Potrafimy sobie pożartować, on ma ten dystans do siebie, do wszystkiego co jest wokół. Po prostu mam wrażenie, że nadajemy na tych samych falach. –  dodaje jego rywal.

Karol i Michał podobne mają też warunki fizyczne oraz styl. Obydwaj preferują walkę w stójce, uderzając łokciami i kolanami. Czy będą stosować wobec siebie taryfę ulgową? A może będzie to najbardziej spektakularna walka tej edycji reality show „Tylko Jeden”?

Tego dowiemy się w piątek o 22:35 w Polsacie.

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.