Van Morrison prezentuje singel „Only A Song”!

Podziel się:

fot.mat pras

Van Morrison zaprezentował swój nowy singel „Only A Song” Artysta zapowiedział również swój 42 krążek! Album „Latest Record Project Volume 1″ ukaże się 7 maja!

„Only A Song” pokazuje, że nowe kompozycje Van Morrisona cechują się jakością najwyższej klasy, zupełnie jak starsze klasyki jego autorstwa. Nowy singel to po prostu swingowy groove, pośród którego króluje bluesowa wrażliwość. Warstwie lirycznej, typu call-and-response, towarzyszy saksofon oraz ciepłe, falujące dźwięki organów! To wszystko w klasycznym stylu, z którego znany jest Van Morrison! Artysta zapowiedział swój 42 krążek!
„Latest Record Project: Volume 1″ ukaże się 7 maja i będzie to najbardziej dynamiczny album od lat. Zawierać będzie aż 28 utworów, w których wyraźnie słychać miłość artysty do bluesa, R&B, jazzu i soulu. Nowa płyta udowadnia, że Van Morrison idzie z duchem czasu, żyje muzyczną teraźniejszością i jest artystą wyjątkowym oraz uczciwym w kontekście muzycznych inspiracji.
„Latest Record Project: Volume 1″ jest wynikiem wymuszonego okresu izolacji. Nie mogąc koncertować, artysta był zajęty ciągłym komponowaniem. Z pomysłów na gitarę, fortepian i saksofon powstały zupełnie nowe dzieła! Narodził się wyjątkowy materiał, który charakteryzuje bogactwem brzmienia, doskonałą jakością nagrań oraz spontanicznym vibe‘ em między Morrisonem a sekcją rytmiczną! Premiera krążka „Latest Record Project: Volume 1″ 7 maja 2021! Więcej na vanmorrison.com
„Only A Song" dostępny pod LINKIEM
Dostępny w przed-sprzedaży TUTAJ

(dream-music)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.