„W lesie dziś nie zaśnie nikt” jednak trafia do kin!

Podziel się:

fot.pras 

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” był pierwszą kinową ofiarą koronowirusa w Polsce. Premiera zaplanowana na 13 marca została odwołana zaledwie kilka dni wcześniej. 6 czerwca wracamy do otwartych na nowo kin, a pierwszy polski slasher w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego wchodzi na duże ekrany. 

 Zwiastun filmu

Premiera „W lesie dziś nie zaśnie nikt” ostatecznie odbyła się na Netlfix, gdzie z miejsca stał się jednym z najpopularniejszych tytułów wśród polskich użytkowników. Film nadal jest obecny na platformie. Jednak widzowie zainteresowani zobaczeniem filmu na dużym ekranie, będą mieć taką możliwość.

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” będzie można zobaczyć w kinach:

 

  • od 6 czerwca – Farys Biecz, Wilga Garwolin, Kino na Biegunach Jarosław, Remus Kościerzyna, Kika Kraków, Sokół Krosno, Przedwiośnie Krotoszyn, Tatry Nowy Targ, CinemaN3D Nysa, Kino Parczew, Tęcza Wałcz, OH Kino Wrocław

 

  • od 12 czerwca – BCK Braniewo, Lewart Lubartów, Zodiak Mrągowo, MDK Wągrowiec, Muza Włoszczowa, MGOK Zagórów

 

  • od 19 czerwca – Rondo Chełmno, Gwiazda Kętrzyn, Narie Morąg, WDK Włodawa

 

  • od 26 czerwca – M.O.K.I.S. Bielawa, Wawrzyn Mogilno

 

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

W rolach młodzieży walczącej o życie: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela i Michał Lupa. W pozostałych rolach Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Michał Zbroja.

(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.