„W lesie dziś nie zaśnie nikt” – zobacz zwiastun pierwszego polskiego slashera

Podziel się:

fot. Michał Chojnacki, Akson Studio

Wiecie, ile osób znika rocznie w polskich lasach? Tej wiosny poznacie krwawe oblicze statystyk… Akson Studio, Plan Zet i NEXT FILM przedstawiają coś dla  prawdziwych miłośników gatunku – „W lesie dziś nie zaśnie nikt” w kinach od piątku, 13 marca. Zwiastun już w sieci.

„W lesie dziś nie zaśnie nikt” zobacz zwiastun !

Zwiastun filmu

Domek w środku lasu, monstrum, polujące na grupę odciętych od świata nastolatków – „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, nowy film twórców kontrowersyjnego „Placu zabaw” i szalonego „Ataku paniki”, to slasher zanurzony w estetyce amerykańskiego horroru lat 80.

Makabra, groteska, seks, a w tle społeczny komentarz. Takiej zabawy gatunkiem w Polsce jeszcze nie było.Dwaj bracia natrafiają w lesie na tajemnicze znalezisko, które okaże się makabryczne w skutkach… Lata później, krwawe konsekwencje odkrycia poniesie grupa bogu ducha winnej młodzieży, która spędza wakacje w leśnej głuszy. Film już niebawem trafi do polskich kin.

W rolach młodzieży walczącej o życie: Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Stanisław Cywka, Sebastian Dela i Michał Lupa. W pozostałych rolach Gabriela Muskała, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski oraz Michał Zbroja.

 

Pierwszy teaser filmu

Drugi teaser filmu

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.