Wampiry i najstraszniejsze dania w kuchni MasterChefa Juniora!

Podziel się:

fot.TVN

Tym razem młodzi kucharze udowodnią, że nie boją się niczego! To będzie czas strasznej próby i przełamania swoich fobii. Jak zawodnicy poradzą sobie ze swoimi kulinarnymi koszmarami? Na widzów czeka odcinek pełen niespodzianek!
W tym odcinku jurorzy pokażą swoje drugie oblicze, dotąd nikomu nieznane. Z miłych, wspierających i roześmianych osób przemienią się w postaci rodem z najstraszniejszych horrorów. Zadanie, które przygotowali dla małych kucharzy, sprawi, że ciarki przejdą im po plecach! Zawodnicy będą musieli ugotować pyszne dania z wykorzystaniem produktów, które są ich kulinarnymi fobiami. W tej konkurencji muszą udowodnić, że nawet z produktu, którego nie lubią i nie jedzą na co dzień, są w stanie przygotować straszną…to znaczy smaczną potrawę.
W drugiej części programu zawodnicy zmierzą się z kuchnią azjatycką. Wsparciem dla nich będzie Ola Nguyen, zwyciężczyni VII edycji “MasterChefa” i specjalistka w tej dziedzinie. Kucharze będą musieli przygotować dwa dania z wybranych przez siebie krajów: Indii, Chin, Wietnamu, Tajlandii oraz Japonii. Finał zbliża się wielkimi krokami, więc uczestnicy muszą się postarać i zaimponować jurorom, aby pozostać w programie.
(pras)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *