Wieczór niespodzianek „Wakacyjna Trasa Dwójki” w Gorzowie Wielkopolskim

Podziel się:

fot.Pixabay 

W niedzielę, 2 sierpnia o godz. 20:45 w gorzowskim amfiteatrze kolejny koncert  „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Na widzów czekają  niespodzianki – na scenie pojawią się Edyta Herbuś i Tomasz Barański, którzy zatańczą do kultowego utworu Dirty Dancing – „Time of my Life”. Podczas koncertu telewizyjna premiera singla zespołu Piękni i Młodzi „Nowa ja”.

Na scenie  Amfiteatru Miejskiego Centrum Kultury w Parku Siemiradzkiego w Gorzowie Wielkopolskim gwiazdy polskiej sceny muzycznej wykonają swoje największe przeboje. Wśród wykonawców pojawią się  m.in.: Piękni i Młodzi, Cleo, Gromee, Łzy, Blue Cafe, Mateusz Mijal, Ryszard Makowski, Top Girls, Andre oraz Golec uOrkiestra. Na scenie pojawi się także aktorka i tancerka  Edyta Herbuś,  która  zatańczy z Tomaszem Barańskim.

Gospodarzami wieczoru bbędą Ida Nowakowska-Herndon i Aleksander Sikora, natomiast relacje zza kulis przekażą Agnieszka Dziekan i Norbi.

Szczegółowe informacje na temat koncertów „Wakacyjnej Trasy Dwójki” można śledzić na Facebooku i Instagramie „Bądźmy Razem TVP”. Na profilu sylwetki gwiazd, wywiady, ciekawostki z backstagu, czy fragmenty prób.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty organizowane w ramach cyklu „Wakacyjna Trasa Dwójki” odbywać się będą z ograniczoną liczbą publiczności.

Bezpłatne wejściówki oraz regulamin udziału w koncertach dostępne są na bilety.tvp.pl.

Bądźmy razem podczas „Wakacyjnej Trasy Dwójki”!

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.