Wnuczka Grażyny Szapołowskiej zaśpiewa w „The Voice of Poland”. Jakie będą oceny trenerów?

Podziel się:

fot.Jan Bogacz / TVP

W sobotnim odcinku muzycznego show TVP2 pojawi się jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Będzie kibicować wnuczce Karolinie. 

Karolina Matej ma 20 lat i na co dzień mieszka w Warszawie. Jedną z jej najlepszych przyjaciółek jest sławna babcia Grażyna Szapołowska. To właśnie ikona polskiego kina najmocniej trzymała kciuki za wnuczkę na backstage’u „The Voice of Poland”. 

Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko – opowiada o swojej relacji z babcią Karolina Matej.

Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom – mówi  uczestniczka talent show TVP2. 

Udział w „The Voice of Poland” to nie pierwsze spotkanie Karoliny z muzyką na ogólnopolską skalę. Uczestniczka muzycznego talent show TVP2 cztery lata temu nagrała utwór ze sławną babcią. Wspólna piosenka znalazła się na płycie Grażyny Szapołowskiej „Kochaj Mnie”. Tekst do utworu napisała mama Karoliny i córka Grażyny Szapołowskiej – reżyserka Katarzyna Jungowska.

Prosiłam Karolinę: – Błagam cię, pomóż mi. Zaśpiewaj ze mną – opowiada Grażyna Szapołowska. 

Nie… – usłyszała w pierwszej chwili słynna aktorka. 

Babci udało się jednak znaleźć sposób na wnuczkę. Jaki? Koniecznie zobaczcie nasze wideo. 

W nowym odcinku „The Voice of Poland” Karolina Matej zaśpiewa utwór „Love Me Like You Do” z repertuaru Ellie Goulding. Czy trenerzy docenią talent muzyczny wnuczki Grażyny Szapołowskiej? 

(tvp)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.