Wesprzyj WOŚP i odbierz imienne podziękowanie od Jurka Owsiaka!

Podziel się:

fot.pras

Z roku na rok rośnie liczba Polaków, którzy decydują się wesprzeć internetowe zbiórki lub aukcje i przekazać środki na WOŚP bez wychodzenia z domu. Ułatwia im to PayU, które oferuje łatwy i bezpieczny system do wpłat online. W tym roku, po raz kolejny, na wszystkich darczyńców, którzy wybiorą taką formę wsparcia, czeka wyjątkowa niespodzianka – imienne video-podziękowanie od Jurka Owsiaka.

WOŚP i PayU – 18 lat razem

Będąc Partnerem Finansowym WOŚP w internecie, PayU zapewnia bezpieczne i łatwe w użyciu rozwiązanie, dzięki któremu każdy może wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Można to zrobić szybkim e-przelewem, BLIKiem, kartą płatniczą lub portfelami cyfrowymi, takimi jak np. Apple Pay czy Google Pay. W przypadku wyboru e-przelewu, który jest najpopularniejszą metodą płatności, system PayU przekierowuje darczyńcę na stronę banku, gdzie formularz przelewu jest już wypełniony, wystarczy tylko potwierdzić płatność.
Przez 18 lat współpracy PayU i WOŚP internauci przekazali na rzecz Fundacji ponad 89 milionów złotych. Ubiegłoroczny, 27. Finał, był pod tym względem rekordowy – wartość wpłat online przeprocesowanych przez PayU przekroczyła 30 milionów złotych!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od 28 lat wzrusza i porywa całe społeczeństwo. Również zaangażowanie internautów jest z każdym finałem coraz większe. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym ogromnym przedsięwzięciu, ułatwiając przekazywanie środków online. Kolejne zbiórki, które uruchamiane są w internecie są znakomitym uzupełnieniem dla tradycyjnych rockandrollowych puszek, dzięki temu absolutnie każdy może zademonstrować swoje zaangażowanie we wsparcie tej pięknej akcji

– mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, Członek Zarządu PayU S.A., Country Manager PayU Polska.

Zagraj z WOŚP online

Przypomnijmy: 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbiera na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.
Z każdym kolejnym rokiem, Orkiestra jest coraz mocniej wspomagana przez internautów. PayU nie pobiera prowizji z tytułu obsługi płatności, dlatego też każda kwota wpłacona za pośrednictwem tego systemu w ramach zbiórek internetowych i aukcji charytatywnych trafia w całości na rachunek WOŚP.
Fundację można wesprzeć już teraz, m.in. przez w wirtualną skarbonkę zorganizowaną przez PayU na portalu Siepomaga pod linkiem: https://www.siepomaga.pl/wspieramwosp.
Istnieją również inne formy przekazywania wsparcia online. Wszystkie miejsca, w których można przekazać środki przez internet zebraliśmy poniżej:
– Strona internetowa WOŚP,
– eSkarbonka WOŚP,
– Aukcje na Allegro,
– eSerce na portalu Wspieram.to,
– Światełko do nieba na portalu Zrzutka.pl.Wpłacone kwoty automatycznie pojawią się na wirtualnym liczniku na stronie www.wosp.org, a do każdego darczyńcy trafi imienne video-podziękowanie przygotowane przez samego Jurka Owsiaka.

WOŚP można wspierać cały rok!

Choć początek stycznia to okres, kiedy WOŚP gra najintensywniej, Orkiestrę można wspierać także we wszystkie inne miesiące w roku. Regularne przekazywanie środków na rzecz WOŚP ułatwi ustawienie stałej płatności i można to w bardzo łatwy sposób zrobić TUTAJ. Ustalona przez użytkownika kwota będzie w wybranych cyklach przelewana automatycznie na konto Fundacji.
(org.)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *