„Za duży na bajki 2” – mamy pierwsze zdjęcia z filmu !

Podziel się:

Za duży na bajki 2/Karolina Gruszka, Maciej Karaś fot. Karolina Grabowska

Czas na kolejne przygody Waldiego mocarnego i jego przyjaciół! Zakończyły się zdjęcia do filmu „Za duży na bajki 2″ w reżyserii Kristoffera Rusa. Wciągającej, pełnej humoru opowieści dla całej rodziny  o sile przyjaźni, stawianiu czoła przeciwnościom i mierzeniu się z prawdą.

Na planie ponownie spotkali się Maciej Karaś, Amelia Fijałkowska, Patryk Siemek, Karolina Gruszka i Dorota Kolak. Do obsady dołączyli m.in. Paweł Domagała, Michał Żurawski oraz Grzegorz Małecki. Film na ekrany kin trafi w 2024 roku. Dziś prezentujemy pierwsze zdjęcia.

„ZA DUŻY NA BAJKI 2″ – OSTATNI KLAPS NA PLANIE.  ZOBACZ PIERWSZE ZDJĘCIA Z FILMU! 

Ulubione gamingowe trio powraca! Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem, pod osłoną nocy, wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie ta sekretna misja?  Czy Waldek otrzyma odpowiedzi na dręczące go pytania i zrozumie postępowanie ojca? 

„Za duży na bajki 2” – mamy pierwsze zdjęcia z filmu

Za duży na bajki 2 Maciej Karaś, Amelia Fijałkowska, Patryk Siemek_fot. Karolina Grabowska

– Po projekcjach filmu „Za duży na bajki” publiczność pytała nas: a co z ojcem Waldka? Dużo młodych ludzi dorasta bez jednego rodzica. W pierwszej części skupiliśmy się na problematyce związanej z zagrożeniem odejścia matki, teraz skupiamy się na problemach związanych z nieobecnym ojcem. Ja to widzę jako film nie tylko dla dzieci, a bardziej dla całej rodziny. Osobiście brakuje mi propozycji, które mogę zobaczyć z całą rodziną, szukam filmów mądrych, wzruszających, ale też i takich przy których można się trochę pośmiać. Takie jest życie, pełne trudnych wyborów, zwłaszcza jak się dorasta. Ale trzeba sobie pozwolić na więcej śmiechu… nawet przez łzy – mówi reżyser filmu Kristoffer Rus.

Za duży na bajki 2 Patryk Siemek, Amelia Fijałkowska, Maciej Karaś fot. Karolina Grabowska

„Za duży na bajki 2″ to kontynuacja hitu „Za duży na bajki” z 2022 roku, który był najchętniej oglądanym polskim filmem familijnym w XXI wieku. Na ekranie ponownie zobaczymy Macieja Karasia, Amelię Fijałkowską, Patryka Siemka, Karolinę Gruszkę i Dorotę Kolak. Do obsady dołączyli m.in Paweł Domagała, Michała Żurawski oraz Grzegorz Małecki.  

Za duży na bajki 2_Patryk Siemek, Amelia Fijałkowska, Maciej Karaś_fot. Karolina Grabowska

Za duży na bajki 2 fot. Paweł Domagała, Karolina Gruszka fot. Karolina Grabowska

„Za duży na bajki 2″  jest niewątpliwie dużo większym przedsięwzięciem produkcyjnym niż pierwsza część, przede wszystkim ze względu na często trudno dostępne miejsca realizacji zdjęć w polskich Tatrach. Film będzie miał większy rozmach i bardziej przygodowy charakter, ale tak jak i w przypadku poprzedniej części nie będzie przy tym pozbawiony silnych emocji i ważnego przekazu – mówi producent filmu Mikołaj Pokromski.

Zdjęcia do filmu powstawały w Warszawie oraz w Zakopanem m.in. w muzeum Jana Kasprowicza na Harendzie i na Kasprowym Wierchu.  

Producentem „Za duży na bajki 2″ jest Pokromski Studio. Za dystrybucję odpowiada NEXT FILM. Film na ekrany kin trafi w 2024 roku.  

(źródło:next-film)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.