Zespół Tulia wciela się w zespół Metalliki i śpiewa w ludowym klimacie kultowy cover „Nothing Else Matters”

Podziel się:

fot.pras

Dziewczyny z zespołu Tulia pokazały wszystkim słuchaczom  teledysk do coveru legendyarnego utworu „Nothing Else Matters”  zespołu Metallica. Zespół cieszy się obecnie ogromnym zainteresowaniem i popularnością wśród słuchaczy !

W grudniu mija rok od czasu, kiedy rozpoczęła się nasza przygoda.

Tuż przed świętami, po raz pierwszy stanęłyśmy przed kamerą. Utworem od którego zaczęłyśmy nagrania debiutanckich czterech klipów była nasza wersja „Nothing Else Matters” zespołu Metallica – jeden z pierwszych zaśpiewanych wspólnie utworów. Śmiało można powiedzieć, że zdjęcia dokumentują pierwsze chwile zespołu Tulia – naszą historię. (Materiały wcześniej niepublikowane)

Z okazji „rocznicy”, chcemy się nimi z Wami podzielić, a zarazem podziękować za wszystkie piękne i wzruszające momenty, w których z nami byliście. Za Wasze głosy w Opolu, za pozytywną energię, którą nam dajecie, za platynową płytę… ale przede wszystkim za Waszą obecność na naszych koncertach. Pięknie dziękujemy!

Zespół Tulia będzie gościem specjalnym podczas Polish Heritage Day 6 stycznia w Los Angeles!! Na wszystkich fanów zgromadzonych w Staples Center czeka muzyczna niespodzianka .

(pras.)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.