Zgarnij atrakcyjne vouchery w AppGallery z aplikacjami- Costa Coffee, Tinder Plus, Bolt i eobuwie.pl

Podziel się:

fot.Huawei

Pobierz 4 aplikacje z Huawei AppGallery, otrzymasz atrakcyjny voucher w jednej z aplikacji będących bohaterami najnowszej kampanii Huawei promującej sklep marki. Vouchery dostępne w tej promocji to odnawialna 30-procentowa zniżka w aplikacji Costa Coffee, 6-miesięczny darmowy dostęp do Tinder Plus, 15 złotych zniżki na pierwszy przejazd z aplikacją Bolt lub 50 złotych rabatu na zakupy w aplikacji eobuwie.pl.

 

 Jak odebrać zniżkę?

Promocja potrwa do 1 listopada. Składa się z dwóch faz. W pierwszej, między 5 a 18 października, w AppGallery promowane będą 32 aplikacje. Za pobranie dowolnych 4 z nich, użytkownik może odebrać nagrodę wybierając między voucherami w aplikacjach Costa Coffee, Tinder Plus, Bolt lub eobuwie.pl.

W drugiej turze akcji, między 19 października a 1 listopada, zmieni się zestaw 32 aplikacji do pobrania, ale vouchery pozostaną bez zmian. W każdej fazie jedna osoba może skorzystać z promocji maksymalnie dwukrotnie.

Użytkownik zostanie powiadomiony o możliwości wyboru jednego z voucherów za pomocą wiadomości push zaraz po pobraniu 4 aplikacji. Wybrany voucher należy odebrać w ciągu 10 dni wchodząc w zakładkę „Nagrody” w AppGallery. Liczba voucherów jest ograniczona.

Szczegóły akcji i dostępne aplikacje znajdują się na stronie: https://tiny.pl/7ldsj

30% odnawialnej zniżki do Costa Coffee

Voucher w aplikacji Costa Coffee zapewni 30% zniżki na kawę w kawiarniach w całej Polsce (z wyjątkiem lotnisk). Wykorzystana zniżka będzie odnawiana automatycznie co 7 dni aż do 31 grudnia. Warunkiem jest zarejestrowanie się w aplikacji Costa Coffee Polska oraz okazanie kodu rabatowego podczas płacenia za kawę.

Tinder Plus przez 6 miesięcy za darmo

Na użytkowników czeka również bezpłatny, 6-miesięczny dostęp do wersji Plus w aplikacji Tinder. Aby go aktywować, należy skopiować wygenerowany kod, a następnie umieścić go na końcu podanego linku www.tinder.com/vip/”skopiowanyKOD”. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby zalogować się lub zarejestrować w aplikacji i ukończyć aktywację. Kod jest ważny do 31 sierpnia 2021 roku.

Zniżki na przejazdy w aplikacji Bolt

Osoby, które wybiorą voucher do aplikacji Bolt, w pierwszej turze, od 5 do 18 października, otrzymają 15 zł zniżki na pierwszy przejazd dla nowych użytkowników. Osoby, które skorzystają z tej zniżki w drugiej fazie akcji, między 19 października a 1 listopada, otrzymają aż dwa vouchery upoważniające do 10 zł zniżki na dowolne przejazdy. Ta druga oferta dotyczy użytkowników, którzy już korzystają z aplikacji Bolt. Vouchery można wykorzystać do 1 listopada 2020 roku.

50 zł na zakupy na eobuwie.pl

Użytkownik, który wybierze voucher w eobuwie.pl, otrzyma 50 zł zniżki na zakupy powyżej 100 zł, do wykorzystania między 5 października a 22 listopada.

(huawei)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.