„Ninja Warrior Polska” Polski Chuck Norris na torze !

Podziel się:

fot.Krystian Szczesny

Udział w „Ninja Warrior Polska” zarezerwowany jest dla najlepszych. A jeśli o najlepszych mowa – nie mogło zabraknąć… Chucka Norrisa. A dokładniej Marcina Olpińskiego z Karczewa, łudząco podobnego do słynnego strażnika Teksasu!

Juras tak oto skomentował jego udział w show Polsatu: „Jedyny zawodnik, który nie boi się toru. To tor boi się… Chucka Norrisa”! Jego pojawienie się wzbudziło niemałe zamieszanie nie tylko na torze przeszkód, ale już w szatni wśród pozostałych zawodników. Marcin Olpiński pracuje na co dzień jako sobowtór Chucka Norrisa. I to nie byle jaki! Trenuje karate, ćwiczy kulturystykę. I pomimo swoich 46 lat postanowił pokazać, że wiek to stan umysłu. Pasją do sportu zaraził także 20-letnie syna Szymona, który także zmierzy się z torem Ninja Warrior. – Mam poczucie, że jestem od taty lepszy w sportach – wyznaje Szymon. – Uważam, że obydwaj przejdziemy przez tor, ale będę lepszy jeśli chodzi o czas.

Innym niezwykle ciekawym zawodnikiem i prawdziwym wojownikiem jest niewątpliwie Robert Bandosz z Sierpca. Po porażce w pierwszej edycji show zupełnie się załamał. Zaprzestał trenowania. W końcu jednak udało mu się poradzić z depresją. Rozpoczął intensywne przygotowania do „Ninja Warrior Polska”. Obecnie jest uznawany za faworyta tej edycji. Czy siła wynikająca z trudnych doświadczeń pokona niezwyciężonego polskiego Chucka Norrisa i jego syna? Przekonamy się już dzisiaj o 20:05 w Polscie!

(polsat)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.